Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

MAREKOVA MINÚTA - Rýchlejšie sa to nedozviete nikde

MAREKOVA MINÚTA - Rýchlejšie sa to nedozviete nikde
TECHBOX
MAREKOVA MINÚTA - Rýchlejšie sa to nedozviete nikde

Aj my sme si vedomí, že doba je rýchla a nie vždy je čas na pozeranie videí, ktoré majú niekoľko desiatok minút, prípadne na rozhovory, ktoré vám zaberú aj pol hodinku. Ak však chcete vidieť niektoré funkcie nových produktov naživo a pritom pri videu stráviť nie viac ako minútku, máme pre vás nový formát videí, MAREKOVA MINÚTA.

Postupne vám vždy predstavíme nový produkt, alebo službu v jednej minúte. Nebude to žiadna recenzia, ani dlhodobý test, skôr len súbor základných noviniek a vylepšení, ktoré daný produkt prináša. Budeme radi, ak sa vo videách na našom YouTube kanáli podelíte s nami o nápady na produkty, ktoré by ste chceli takto vidieť.

V prvom videu, ktoré si pre vás Marek pripravil nájdete nové hodinky Huawei Watch GT2, ktoré stavajú na úspechoch prvej generácie a prinášajú niekoľko vylepšení. Takže na to, aby ste tieto inteligentné hodinky spoznali vám bude stačiť len minútka vášho času.

V druhom videu, ktoré už aktuálne nájdete na YouTube kanáli TECHBOX sa Marek pozrel na herné delo z dielne ASUS ROG, ktoré svojím brutálnym výkonom konkuruje aj herným desktopom. Nielen to, že jeho telo je vyrobené z jedného kusu hliníka sa dozviete v krátkom videu o novinke Mothership.

Takže ak nemáte naozaj veľa času, určite si pozrite naše nové videá, ktoré pre vás pripravujeme. Samozrejme budeme radi, ak sa podelíte o produkty, ktoré by ste v tomto novom koncepte radi videli priamo pod videami, alebo pod týmto článkom.

Súčasne nás poteší ak nezabudnete dať videám, ktoré sa vám páčia like a ak sa prihlásite na odber nášho kanála. Nestojí vás to nič a nám to pomôže. Vidíme sa teda pri ďalšom videu zo série MAREKOVA MINÚTA.