Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Marek Tóth - Motorolou žije naplno! | TECHTALKS

Marek Tóth - Motorolou žije naplno! | TECHTALKS
Roman Calík
Marek Tóth - Motorolou žije naplno! | TECHTALKS

Vitajte priatelia, opäť máme pre vás novú časť TECHTALKS, ktorú sme natáčali opäť v krásnych priestoroch nášho partnera BIS audio. Hosť, ktorého sme vyspovedali žije naplno Motorolou. Aby nie, je to Marek Tóth – Sales manažér Motorola pre Slovensko.

Marek ešte v čase, kedy Lenovo nepredávalo telefóny povedal, že keď sa tak raz stane, chce byť pri tom. A podarilo sa. Možno viete, možno nie, ale Lenovo od Google odkúpilo Motorolu a dnes tak Marek po Lenovo telefónoch predáva smartfóny Motorola. Čo predáva, zastupuje túto značku na našom trhu a v rozhovore sme sa pýtali nielen na najnovší smartfón Motorola razr 5G, ktorý si Marek so sebou priniesol.

Pozrite si

Nová Motorola razr 5G je prešpikovaná zaujímavými novinkami

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si rozhovor s Marekom, žije totiž naplno nielen smartfónmi, ale aj NBA, NFL či dobrými filmami. Dokonca tvorí podcasty, ktoré si môžete vypočuť napríklad cez Spotify.

Pozrite si náš nový diel TECHTALKS, kde sa dozviete dokonca aj cenu novinky Motorola razr 5G 🙂

Všimnite si aj nový priestor TECHTALKS, za ktorý ďakujeme spoločnosti BIS audio. Ak si chcete užiť kvalitný zvuk, rozhodne aj vy navštívte predajňu BIS audio na Vajnorskej 98/E v Bratislave.