Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Marek Tóth - moto g5S plus je moja srdcovka

Marek Tóth - moto g5S plus je moja srdcovka
Roman Calík
Marek Tóth - moto g5S plus je moja srdcovka

S Marekom Tóthom zo spoločnosti Lenovo (Slovakia) sme sa rozprávali o tom, prečo Motorola nahrádza smartfóny Lenovo na Slovensku, čo to znamená pre zákazníkov a na aké novinky sa môžeme tešiť v najbližšom období.

Marek, koncom júla sme boli pri tom, ako sa Motorola vo veľkom štýle vrátila na Slovensko. Ako to vlastne je, budeme sa stretávať aj s telefónmi Lenovo, alebo ich nahradia kompletne Motoroly?

My, v Lenovo Slovakia, sme na náš trh priniesli telefóny Motorola, lebo je to obľúbená značka medzi zákazníkmi na celom svete. Má bohatú históriu, prináša legendárnu kvalitu a inovácie. Tento rok už aktívne budujeme na Slovensku naše portfólio mobilov práve na značke Motorola a budeme pokračovať aj do budúcna.

Zdroj | Lenovo

Lenovo smartfóny si na Slovensku vybudovali naozaj silnú pozíciu, poznám mnoho ľudí, čo ich radi používajú. Prečo nezostane aj značka Lenovo?

Myslím si, že dlhodobo je propozícia našich Motorola telefónov veľmi silná. Staviame ju na troch pevných základoch, ktoré sú atraktívne aj pre slovenských fanúšikov. Legendárna kvalita a dizajn, perfektne odladený systém s praktickými nadstavbami a jedinečná moto z séria s prídavnými moto mods.

Pozrite si

Motorola Moto G5S Plus – Duálny fotoaparát pre fajnšmekrov

Lenovo bolo známe vynikajúcim pomerom cena/výkon a veľmi širokým portfóliom modelov. Ako to bude pri Motorole?

Zjednotili sme naše portfólio telefónov do 5 sérií – moto c/e/g/x/z, ktoré sú jednoznačne určené podľa výbavy a cenovej kategórie (od 79 eur až do 449 eur). Každý si tu nájde niečo pre seba. Zvlášť naša moto g5 séria, ktorá prináša prémiové špecifikácie do kategórie 300 eur, dostala na Slovensku v posledných mesiacoch až neuveriteľne dobré recenzie a ohlasy od fanúšikov, čo sa týka pomeru cena/výkon. Dôkazom je aj viac ako 15-tisíc predaných kusov na Slovensku.

Skutočne jedna z posledných noviniek, ktorú sme testovali – Motorola moto g5S plus je vo svojej triede bezkonkurenčný telefón. Čo sa tebe páči na g5S-ku?

Toto je moja srdcovka. Tento telefón presne ukazuje, čo Motorola telefóny dokážu. Ponúka najlepšiu kameru v cene okolo 300 eur. Páči sa mi, ako vďaka tejto duálnej kamere dokážem meniť zaostrenie fotiek, vymeniť pozadie, či farby, jednoducho priamo v telefóne. Má superrýchly systém a turbo power nabíjanie, ktoré sú, priznám sa, že návykové.

Pozrite si

Motorola Moto Z2 Play – Perfektný smartfón na druhú

S letnou novinkou moto z2 play prišli aj rôzne zaujímavé príslušenstvá moto mods? Ako vnímaš celkovo moto mods? Nemusia sa zákazníci obávať, že toto je slepá cesta a príslušenstvo im zostane po výmene smartfónu iba v šuplíku?

Sľúbili sme, že túto inováciu moto mods prinesieme minimálne do troch generácií telefónov moto z série, pričom moto mods budú aj spätne kompatibilné. „V šuplíku nezostanú.“ (smiech) Postupne prinášame zaujímavejšie a cenovo dostupnejšie moto mods, ako je napríklad gamepad, ktorý zmení váš moto z telefón na hernú konzolu alebo 360° kameru, s ktorou viete urobiť 360-stupňovú fotku či video v rozlíšení 4K s úžasným 3D zvukom.

S Marekom Tóthom z Lenovo (Slovakia) sme sa rozprávali o tom, prečo Motorola nahrádza smartfóny Lenovo na Slovensku a na aké novinky sa môžeme tešiť.

Najnovšia novinka, ktorá príde, je už legendárna moto x séria, konkrétne 4.generácie.

Ktorý telefón aktuálne používaš ty dlhodobejšie a prečo? Určite máš svoj obľúbený model.

Osobne používam každý telefón, ktorý uvedieme na Slovensku. No moto g sériu odporúčam aj mojej rodine a najlepším kamarátom.

Ďakujeme za rozhovor.