Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Máme pre vás už 33. podcast TECHBOX TÝŽDEŇ

Máme pre vás už 33. podcast TECHBOX TÝŽDEŇ
TECHBOX
Máme pre vás už 33. podcast TECHBOX TÝŽDEŇ

Dnes si môžete vypočuť 33. diel podcastu TECHBOX TÝŽDEŇ, ktorý pre vás pripravili Lissett a Richard. Aj teraz vybrali len to najzaujímavejšie zo 47. týždňa sveta TECH noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Pozrite si

123 najlepších Black Friday ponúk tohto roka! Tých reálnych…

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

V aktuálnom 47. týždni sme pre vás pripravili prehľad najzaujímavejších noviniek a udalostí. Viete, že Cybertruck si objednalo 1,3 milióna ľudí v hodnote 80 miliárd dolárov? Naozaj sa prestávajú Applu predávať smarthodinky? Salvádor chce vybudovať „Bitcoinové mesto“. Energiu bude dodávať sopka! Motoristov poteší nová funkcia od Sygicu. Dokáže už totiž prečítať dopravné značky. Naše vianočné tipy sa sa budú týkať čítačiek kníh, ktoré sú čoraz viac obľúbenejšie, ale nezabúdame ani na hračky, smart hračky nielen pre deti.

Rozhodne vám odporúčame vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je nový podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.