Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Malý rádiobudík pre veľkých spáčov

Malý rádiobudík pre veľkých spáčov
Drahomír Piok
Malý rádiobudík pre veľkých spáčov

Logitech nepatrí medzi typických výrobcov budíkov na nočný stolík. No pokiaľ sa na ňom pohodlne v kolíske usadí iPhone alebo iPod, už je to úplne iná kategória. Duálny alarm, synchronizácia času, záložná batéria či konektor AUX. Aj to je Logitech Clock Radio Dock S400i.

 

Logitech Clock Radio S400i

Dizjnovo vcelku sympatické zariadenie s oblými rohmi, tmavou farbou a veľkým tlačidlom pre odloženie alarmu. Uprostred sa nachádza primerane veľký displej s malými notifikačnými ikonami. Budík Logitech Clock Radio Dock S400i umožňuje, používateľom poslúchať hudbu z iPodu alebo iPhonu priamo cez vstavený dock. Ovládať prehrávanie a všetky funkcie budíka zvládnete aj z postele vďaka malému diaľkovému ovládaču. Okrem prehrávania skladieb môže prijímať aj VKV vlny rozhlasového vysielania. Skrátka disponuje FM rádiom s niekoľko predvoľbami.

Logitech Clock Radio S400i

Strereo výbava tohto drobca obsahuje dva 2“ reproduktory. Viac výrobca o zvukových kvalitách budíku neprezradil. Čas je synchronizovaný s pripojeným iOS výrobkom, ktorý sa v docku aj dobíja. Pokiaľ by počas noci nastal výpadok elektrickej energie, Logitech vás ráno stále zobudí. Disponuje záložnou batériou. Tento šikovný rádiobudík Logitech získate aj u nás za cenu okolo 100 €.

Logitech Clock Radio S400i

 

Foto: Logitech