Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Majú to herné konzoly spočítané? Samsung predstavil novú, inovatívnu službu

Majú to herné konzoly spočítané? Samsung predstavil novú, inovatívnu službu
Zdroj | Samsung
Tomáš Šmidák
Majú to herné konzoly spočítané? Samsung predstavil novú, inovatívnu službu
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung Gaming Hub združuje všetky herné streamovacie služby do jednej platformy. Dostupná bude na všetkých SmartTV od Samsungu s rokom výroby 2022.

Nové herné streamovacie služby začali v posledných rokoch vyrastať ako huby po daždi. Ich cieľom, je sprostredkovať kvalitný herný zážitok aj tým, ktorí nevlastnia výkonnú hernú zostavu alebo konzolu. Problém však nastáva v momente, keď chcete používať viac služieb naraz. Platiť predplatné za každú službu zvlášť a k tomu si zakaždým tvoriť samostatný účet nie je veľmi príjemné. Nová aplikácia služba od Samsungu by však mohla celú túto skúsenosť zásadným spôsobom zmeniť.

Zdroj | Samsung
Pozrite si

Samsung Galaxy Xcover 6 Pro je tu. Prináša evolúciu medzi odolnými smartfónmi

Samsung Gaming Hub, je akýmsi pojítkom, medzi všetkými hernými službami. Ide o aplikáciu, v ktorej budete mať dostupné takmer všetky aktuálne streamovacie platformy vrátane Xbox, Google Stadia, Nvidia GeForce Now, Utomik, Amazon Luna a pribúdať majú dalšie.

Ak budete mať teda zaplatený napr. Xbox Game Pass Ultimate, budete sa môcť cez váš Samsung televízor prihlásiť do aplikácie a hrať vybrané tituly. Nebudete k tomu potrebovať konzolu ani iné zariadenie. Tieto služby totiž fungujú na princípe tzv. cloudového hrania. Všetky tituly sú spustené na výkonných počítačoch, ktoré prostredníctvom serverov odosielajú informácie a premietajú obsah na vašu obrazovku. Kvalita obrazu a vášho herného zážitku bude však veľmi závisieť od vášho internetového pripojenia.

Pozrite si

Bude Xbox konzola č. 1 a príde Sony o Call o Duty po biznise dekády?

Zdroj | Xbox

Aplikácia Samsung Gaming Hub, bude dostupná na všetkých Smart televízoroch/monitoroch Samsung s výrobným rokom 2022. Presný dátum však zatiaľ nepoznáme.

 

Zdroj