Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 2 min.
  • 1.7.2022

Majú to herné konzoly spočítané? Samsung predstavil novú, inovatívnu službu

Majú to herné konzoly spočítané? Samsung predstavil novú, inovatívnu službu
Zdroj | Samsung
Tomáš Šmidák
Majú to herné konzoly spočítané? Samsung predstavil novú, inovatívnu službu
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Samsung Gaming Hub združuje všetky herné streamovacie služby do jednej platformy. Dostupná bude na všetkých SmartTV od Samsungu s rokom výroby 2022.

Nové herné streamovacie služby začali v posledných rokoch vyrastať ako huby po daždi. Ich cieľom, je sprostredkovať kvalitný herný zážitok aj tým, ktorí nevlastnia výkonnú hernú zostavu alebo konzolu. Problém však nastáva v momente, keď chcete používať viac služieb naraz. Platiť predplatné za každú službu zvlášť a k tomu si zakaždým tvoriť samostatný účet nie je veľmi príjemné. Nová aplikácia služba od Samsungu by však mohla celú túto skúsenosť zásadným spôsobom zmeniť.

Zdroj | Samsung
Pozrite si

Samsung Galaxy Xcover 6 Pro je tu. Prináša evolúciu medzi odolnými smartfónmi

Samsung Gaming Hub, je akýmsi pojítkom, medzi všetkými hernými službami. Ide o aplikáciu, v ktorej budete mať dostupné takmer všetky aktuálne streamovacie platformy vrátane Xbox, Google Stadia, Nvidia GeForce Now, Utomik, Amazon Luna a pribúdať majú dalšie.

Ak budete mať teda zaplatený napr. Xbox Game Pass Ultimate, budete sa môcť cez váš Samsung televízor prihlásiť do aplikácie a hrať vybrané tituly. Nebudete k tomu potrebovať konzolu ani iné zariadenie. Tieto služby totiž fungujú na princípe tzv. cloudového hrania. Všetky tituly sú spustené na výkonných počítačoch, ktoré prostredníctvom serverov odosielajú informácie a premietajú obsah na vašu obrazovku. Kvalita obrazu a vášho herného zážitku bude však veľmi závisieť od vášho internetového pripojenia.

Pozrite si

Bude Xbox konzola č. 1 a príde Sony o Call o Duty po biznise dekády?

Zdroj | Xbox

Aplikácia Samsung Gaming Hub, bude dostupná na všetkých Smart televízoroch/monitoroch Samsung s výrobným rokom 2022. Presný dátum však zatiaľ nepoznáme.

 

Zdroj