Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Majk Spirit rozbieha grandiózny projekt aký tu ešte nebol

Majk Spirit rozbieha grandiózny projekt aký tu ešte nebol
Zdroj | WEXO
TECHBOX
Majk Spirit rozbieha grandiózny projekt aký tu ešte nebol
Zdroj | WEXO
Zdroj | WEXO

Svet nás mení a my meníme svet. Kto sa dokáže prispôsobiť, má šancu uspieť a byť priamo v epicentre diania. Obrovskou výzvou súčasnosti je kryptomenový trh. Nie každý pritom vie, že aj na Slovensku máme úspešných vývojárov, ktorí stihli uspieť aj v zahraničí.

Zdroj | WEXO

Fintech platforma WEXO slúži na pohodlné využívanie kryptomien bežnými používateľmi. Jej cieľom je, aby mohol každý využívať kroptomeny rovnako pohodlne ako bežnú menu. Určite vás preto neprekvapí, že úspešne prevádzkuje kryptozmenáreň s aktuálne dostupnými menovými pármi podľa API Binance. Túto základnú službu dopĺňa o posielanie a prijímanie kryptomien a vybraných tokenov, ale i bezpečný trezoring.

Kryptomenová platforma má aj bezplatnú rovnomennú aplikáciu. Nedávno vydaný Wexo DeFi Token je prvá slovenská kryptomena, ktorá je registrovaná na blockchaine Cardano. Už dnes má Wexo Token veľký potenciál, odhaduje sa, že by ním mohlo v blízkej budúcnosti narábať zhruba jedno percento Európanov.

Pozrite si

Svet má novú kryptomenu, zo Slovenska ‒ WEXO DeFi Token od CRYPTON DIGITAL, SE

Určite však neviete, že raper Majk Spirit sa spojil s WEXO a spoločne pripravujú úplne nový projekt. Ako istotne tušíte, nepôjde o hudbu, ani o nič, čo by sa od známeho hudobníka očakávalo. Majka Spirita okrem hudby totiž fascinujú aj moderné technológie.

Práve v tomto bode sa nachádza priesečník s platformou WEXO. Zatiaľ nevieme o čo presne pôjde, projekt je doteraz zahalený nepreniknuteľným rúškom tajomstva. Jediné, čo dnes vieme je, že pôjde o unikátny projekt, ktorý tu ešte nebol. Pre tých, ktorých téma zaujme a chcú sa dozvedieť o odhalení projektu medzi prvými – môžu si registrovať svoj email.

Zdroj