Louis Vuitton Horizon Earphones – slúchadlá od módnej ikony za prestrelenú cenu

ZDROJ | Master & Dynamic

Nebojte sa, krajčíri a dizajnéri z dielne módneho domu Louis Vuitton neodložili svoje nástroje a nechytili skrutkovače do rúk. V skutočnosti ide o kvalitné slúchadlá renomovanej firmy Master & Dynamic, ktoré dostali nový náter a hlavne cenovku.

Spolupráca Master & Dynamic s Louis Vuitton priniesla na trh „staronové“ slúchadlá MW07. Technológia ostala rovnaká, plne bezdrôtové slúchadlá prichádzajú s ikonickými návrhmi v štyroch nových farbách: čierna, žltá s modrými pruhmi a biela alebo červená s monogramom. Kontrastné matné a lesklé povrchy, výrazné farby a zdokonalené kovové nápisy korunujú symbolické podpisy LV.

Pozrite siUž aj Master & Dynamics má naozaj bezdrôtové slúchadlá

Zmenilo sa aj púzdro, namiesto pôvodného obdĺžnikového dobíjacieho obalu sa Horizon Earphones vkladajú do okrúhleho púzdra. Tvar nabíjacieho puzdra harmonicky odráža tvar hodiniek značky Louis Vuitton Tambour Horizon.

K dispozícii sú obaly z bielej ručne leštenej nehrdzavejúcej ocele pre model s prevedením White Monogram a čierna PVD potiahnutá nehrdzavejúca oceľ pre ostatné tri povrchové úpravy. Nabíjacie puzdro je vybavené aj zafírovým sklom. Slúchadlá majú používateľom zabezpečiť 3,5 hodiny nepretržitého prehrávania, celkovo 10 hodín pri ich dobíjaní v púzdre.

ZDROJ | Master & Dynamic

Pripomeňme, že slúchadlá majú 10 mm vysokovýkonné meniče Beryllium, patentovanú technológiu Fit Wings, vylepšený Bluetooth s kvalitnejšou anténou, či optické senzory, ktoré detekujú umiestnenie do uší a následné automatické prehrávanie/pozastavenie prehrávania. 

Slúchadlá Horizon Earphones sú kompatibilné so všetkými Bluetooth zariadeniami. Predávať sa budú za 995 dolárov, čo je v porovnaní s originálnymi Master & Dynamic MW07 za 299 dolárov priveľká cena za dve písmená na každom slúchadle. Nuž, ako sa hovorí, za imidž sa platí, zvlášť ak ide o LV.

ZDROJ | Master & Dynamic

ZdrojMaster & Dynamic

Komentáre k článku