L’Oréal ukázal unikátne zariadenie na domáce farbenie vlasov Colorsonic!

ZDROJ | L’Oreal

Súčasťou výstavy CES 2022 bola aj značka L’Oréal, ktorá tam priniesla skutočne revolučný produkt. Zariadenie s názvom Colorsonic má uľahčiť domáce farbenie vlasov.

Pozrite siVodovodný kohútik Moen môžete ovládať gestami, je kompletne smart!

Zariadenie vyzerá trochu ako kefa na vlasy. Na jeho vrchnej strane sa nachádzajú trysky so štetinkami a do spodnej sa zasúva kazeta s presnou farbou. Prístroj funguje tak, že nanesie správne množstvo farby na vlasy a potom štetiny oscilujú 300-krát za minútu pod určitým uhlom, aby sa farba rovnomerne naniesla.

Colorsonic by mal používateľom pomôcť dosiahnuť konzistentné výsledky farby vlasov bez toho, aby museli ísť do salónu. Vývoj tohto zariadenia trval päť rokov a zjavne je už v konečnej fáze.

L’Oréal hovorí, že tí, ktorí majú tmavšie farby vlasov, sa budú musieť predtým odfarbiť, pretože Colorsonic zvládne iba proces farbenia. Môže to byť menšia komplikácia, ale zariadenie na odfarbenie by bolo tiež náročné spraviť. Ktovie, možno sa ho v budúcnosti dočkáme.

Colorsonic bol testovaný na viac ako 400 ľuďoch v USA a vo svete, pričom všetci boli s rôznymi typmi a dĺžkami vlasov. Zariadenie tiež nebude obmedzené vo výbere farieb a plánom je zahrnúť aj odvážnejšie farby, pričom časom budú pridané ďalšie.

ZDROJ | L’Oreal

Na ovládanie slúži aplikácia od výrobcu, kde je možné si vybrať až 40 odtieňov farieb. Ako ďalší bonus L’Oreal hovorí, že každá kazeta používa o 54 % menej plastov ako bežné domáce súpravy na farbenie.

Colorsonic bude uvedený na trh pod značkou L’Oréal Paris. Prvýkrát sa spustí v menších testovacích sériách na konci roka 2022, s plánom veľkovýroby sa plánuje začiatkom roka 2023. Cena zariadenia ani kaziet zatiaľ nebola určená.

ZdrojL’Oreal

Komentáre k článku