Logitech predstavuje klávesnice s trackpadmi pre viacero modelov iPadov

ZDROJ | Logitech

Apple tento týždeň bez veľkých fanfár predstavil iPady Pro 4. generácie, ku ktorým sa dajú dokúpiť špičkové klávesnice Magic Keyboard. Logitech prichádza s veľkorysejšou ponukou, ktorá poteší aj majiteľov iPadov Pro 2017, Air 2019 a iPadov 7. generácie (10.2″).

Logitech Combo Touch

ZDROJ | Logitech

Novinka má názov Combo Touch a kombinuje plnohodnotnú klávesnicu s touchapdom. Podsvietené klávesy sú vybavené nožnicovým mechanizmom s 1 mm zdvihom, nechýbajú funkčné tlačidlá. Trackpad podporuje gestá s viacerými prstami.

ZDROJ | Logitech

Combo Touch sa pripája k iPadu cez Smart Connector, nepotrebuje preto vlastnú batériu. Používatelia ocenia stojan pre Apple Pencil 1. generácie alebo Logitech Crayon.

ZDROJ | Logitech

Klávesnica umožňuje náklon v rozmedzí 20 až 60 stupňov, nemá teda flexibilitu, akú ponúka Apple Magic Keyboard. Rovnako Logitechu chýba USB-C port, ktorý na zariadení od Apple nájdeme. Toto sú jediné dva čierne body, ktoré musíme novinke dať.

Pozrite siApple iPad Pro dostáva 12 Mpx foťák a technológiu LiDAR

Logitech Combo Touch sa začne predávať od mája za 149,99 dolárov, čo je presne polovica sumy, akú pýta Apple za svoj produkt.

Logitech Slim Folio Pro

ZDROJ | Logitech

Logitech má niečo aj pre majiteľov najnovších iPadov Pro tretej a štvrtej generácie. Klávesnica Slim Folio Pro nemá touchpad, no disponuje podsvietením a je vybavená nožnicovým mechanizmom. Predávať sa začne v priebehu apríla za 120 dolárov (11-palcové modely) a 130 dolárov (12,9-palcové verzie).

Všetky modely klávesníc sa dajú kombinovať s myškami Logitech Pebble i345, podpora pre touchpad príde s aktualizovaným iPadOS 13.4, jeho uvoľnenie sa očakáva na budúci týždeň.

 

ZdrojLogitech (1),(2),(3)

Komentáre k článku