Logitech predstavil dokovaciu stanicu určenú pre ľudí pracujúcich z domova

ZDROJ | Logitech

Spoločnosť Logitech predstavila nový produkt s názvom Logi Dock. Ide o dokovaciu stanicu, ktorá obsahuje mikrofóny, reproduktory aj porty na pripojenie všetkých počítačových periférií. Má za cieľ spríjemniť pracovný stôl, kde nebudú zavadzať rôzne káble.

Pozrite siSlúchadlá Logitech G PRO X Gaming Headset kúpite o viac ako 60 € lacnejšie

Pre ľudí pracujúcich z pohodlia domova

Tento produkt je orientovaný na ľudí, ktorí pracujú z domu. Je ideálny spoločník na rôzne videokonferencie a oceniť by ho mohli aj študenti počas dištančnej výuky.

Logi Dock vyzerá ako malý počítač. Bude elegantným doplnkom na vašom pracovnom stole. Nachádzajú sa na ňom tri USB-C porty, dva USB-A porty, DisplayPort, HDMI a bezpečnostný port Kensington. Logi Dock má aj vstavanú technológiu Bluetooth určenú pre bezdrôtové periférie ako myši, klávesnice alebo slúchadlá.

Do zariadenia ste schopný zapojiť dva externé monitory súčasne a pomocou portu USB-C nabíjať aj notebook, a to rovno výkonom až 100 W, čo je ideálna hodnota pre väčšinu prenosných počítačov.

Na vrchu dokovacej stanice sa nachádzajú ovládacie tlačidlá. Okrem hlasitosti sa tu dá zapnúť alebo vypnúť webkamera, alebo aj mikrofóny. Logitech tvrdí, že vstavané reproduktory majú vysokokvalitný zvuk a mikrofóny majú dokonca funkciu potláčania šumu. Budú sa snažiť sa zamerať iba na váš hlas, aby bol čo zvukovo najčistejší.

ZDROJ | Logitech

V spodnej časti poteší aj vstavaný LED pásik. Ten dokáže upozorňovať na naplánované online schôdzky. To všetko dostanete, ak si nainštalujete aplikáciu Logi Dock. Softvér sa dokáže zosynchronizovať s vašim kalendárom. Aplikácia Logi Dock je kompatibilná s operačnými systémami Windows a macOS. Zariadenie sa dokáže spojiť s programami Zoom, Microsoft Teams a Google Meet.

Zariadenie Logi Dock sa bude predávať globálne v dvoch farbách. Dostupné bude na konci tohto roka. Cena je stanovená na 399 dolárov, čo je v prepočte okolo 338 eur.

Pozrite siVyskúšali sme exkluzívny herný set Logitech G pre League of Legends

ZdrojLogitech

Komentáre k článku