Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Logitech G502 LIGHTSPEED - bezdrôtová myška stvorená na hranie

Logitech G502 LIGHTSPEED - bezdrôtová myška stvorená na hranie
Zdroj | Logitech
Michal Spiegel
Logitech G502 LIGHTSPEED - bezdrôtová myška stvorená na hranie
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Firma Logitech, ktorá sa venuje počítačovému príslušenstvu, oznámila bezdrôtovú myšku Logitech G502 LIGHTSPEED. Tá už podľa názvu sľubuje rýchlu odozvu pri hraní multiplayeru.

Model G502 nie je novinkou, no až teraz prichádza na trh vo svojej bezdrôtovej podobe. Myš disponuje moderným čipom HERO 16K. Logitech uvádza, že myš Logitech G502 LIGHTSPEED v rýchlosti hravo poráža aj konkurenčné myšky, ktoré sú káblové.

Zdroj | Logitech
Pozrite si

Bude Apple Pencil ohrozený konkurenčným Logitech Crayon?

Aby myš zvládla najťažšie podmienky, bola testovaná na turnajoch v hre CS:GO profesionálnymi hráčmi e-športov. Samozrejmosťou je aj dizajn a ergonómia, ktoré sú vytvorené tak, aby hranie bolo pohodlné a dokonale prispôsobené ruke.

Pre lepšiu presnosť si môžete vo vnútri myšky nastaviť závažie, ktoré ovplyvní hmotnosť pri manipulácii. Myška váži 114 gramov a odozva pri hraní dosahuje 1 ms. Myš Logitech G502 LIGHTSPEED disponuje 11 nastaviteľnými tlačidlami a rýchlym scrollovacím kolieskom.

Zdroj | Logitech

V neposlednom rade je vo vnútri zabudované LIGHTSYNC RGB podsvietenie, ktoré inteligentne reaguje na váš gameplay, zvuky či na farebnú škálu obrazovky.

Zabudovaná LiPo batéria umožní výdrž 60 hodín a ak sa vám náhodou myš nečakane vybije, za 5 minút ju nabijete na kapacitu 2,5 hodiny.

Ak sa vám nechce myš dobíjať, môžete si k nej dokúpiť príslušenstvo v podobe nabíjacej podložky pod myš POWERPLAY wireless charging solution.

Zdroj | Logitech
Pozrite si

Logitech K600 TV Keyboard – smart klávesnica pre vašu televíziu

Na výrobu myšky Logitech G502 LIGHTSPEED nebol použitý PVC materiál a disponuje tiež Plastic Neutral ceritifkáciou, ktorá zaručuje, že za každú objednávku, Logitech prispeje do programu Plastic Bank, ktorý čistí oceány a životné prostredie od zahltenia plastami.

Cena tohto príslušenstva je 149 € a začne sa predávať od mája. V prípade, že by ste si chceli dokúpiť aj bezdrôtovú nabíjačku v podobe podložky pod myš, pripravte si dodatočných 129 €.

Zdroj