Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 5 min.
  • 14.6.2021

Lifestylová telka a k tomu takmer tisíc eur naspäť?

Lifestylová telka a k tomu takmer tisíc eur naspäť?
Zdroj | Samsung
PR článok
Lifestylová telka a k tomu takmer tisíc eur naspäť?
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Technológie napredujú míľovými krokmi a ich pokrok badať aj tam, kde by ste ho nečakali, i v televízoroch. Pokrokom, samozrejme, nemyslíme len oveľa väčšie a kvalitnejšie obrazovky. Ako už určite tušíte, reč bude o produktoch od svetového lídra týchto zariadení, Samsungu.

To, že telka nie je len obdĺžniková krabica postavená niekde pri stene, viete. Samsung však posledné roky dodáva unikátne modely, ktoré príznačne nazýva lifestylové. Stačí sa na ne pozrieť a hneď viete, čo máme na mysli.

Zdroj | Samsung

Takéto modely televízorov si vychutnávajú dva druhy ľudí – tí, čo milujú niečo nové a tí, ktorí majú špeciálne požiadavky. Samsung teraz pripravil sympatickú akciu, ktorú využije každý typ používateľov. Vďaka nej máte špičkový televízor doslova na dosah rúk.

O čo ide?

Pri kúpe vybraných lifestylových televízorov a soundbarov od Samsungu môžete získať časť peňazí späť, maximálne však 950 €. Jediné čo potrebujete je kúpiť niektorý z výrobkov, na ktorý sa akcia vzťahuje a do dvoch týždňov nákup zaregistrovať na webstránke. Ponuku môžete využiť do 27. júna 2021.

Bonus získate naozaj jednoducho. Po zakúpení jedného z vybraných produktov zadáte požadované osobné údaje, spresníte informácie o nákupe, výrobné číslo zariadenia, odskenujete doklad o nákupe a pošlete fotografiu štítku so sériovým číslom kúpeného výrobku. Samsung overí informácie a zašle vám na účet príslušný bonus.

Výška odmeny sa odvíja od konkrétneho zariadenia, napríklad za 75″ The Frame (2021) môžete dostať naspäť až 380 eur. Okrem tejto zľavy dostanete k tomuto modelu aj perfektný soundbar HW-S60 zdarma. Ak si kúpite The Serif (55″, 2020) dostanete 115 eur, The Sero (43″ 2020) vás vyjde o 190 eur menej. Jednoznačne najväčší cashback dostanete za projektor The Premiere SP-LSP9T (2021), v tomto prípade je to až 950 eur!

Na aké modely sa vzťahuje akcia?

Na výber je viacero modelov, najlepšie je pozrieť si kompletný zoznam priamo na stránke Samsungu. Z tých, ktoré stoja za „hriech“ môžeme spomenúť jedinečný dizajnový kúsok The Sherif s masívnym rámom, ktorý nepotrebuje žiaden držiak – dokáže stáť na zemi, či na nábytku vďaka svojej konštrukcii.

Zdroj | Samsung

Neprehliadnuteľný je The Frame, o ňom ste už určite počuli. Tento unikátny televízor sa totiž v čase, keď ho nevyužívate, zmení na obraz. Obrazovke počas nevyužívania zobrazuje vybrané umelecké dielo, pravdaže, takto „vystavovať“ môžete aj vlastné fotografie.

Zdroj | Samsung

Z ďalších modelov tu máme The Sero – prvý otočný telkáč na svete. Vďaka tejto funkcii dokážete na veľkej ploche pozerať videá a fotografie nasnímané vo vertikálnom režime. The Terrance si svoju prácu odvedie aj v náročných podmienkach. Vďaka certifikátu IP55 je odolný voči vlhku, prachu, slnečnému žiareniu, mrazu a vysokým teplotám. Ideálny je teda i v tomto počasí, ak si chcete posedieť von na terase.

Zdroj | Samsung

Všetky televízory sú vybavené technológiu QLED so 4K rozlíšením, bežia na operačnom systéme Tizen a dajú sa prepojiť so smartfónom.

V ponuke Samsungu je i projektor The Premiere. Vďaka krátkej projekčnej vzdialenosti je ideálny aj do menších priestorov, no svojimi parametrami presvedčí aj náročného diváka s perfektným obrazom až do 130 palcov.

Zdroj | Samsung

Okrem televízorov môžete výhodnejšie získať aj soundabry HW-S60A/EN, HW-S61A/EN a HW-S50A/EN. Pomocou nich získate z trendových televízorov perfektný zvuk a 100 % audiovizuálny zážitok. Využívať ich môžete, samozrejme, aj samostatne ako audiosystém, cez ktorý dokážete napríklad počúvať hudbu z obľúbených streamovacích platforiem. K uvedeným soundbarom získate výhodne aj bezdrôtový subwoofer Samsung SWA-W500.

Pozrite si

Samsung The Frame pre tento rok je väčší a má aj úplne nové stojany

V prípade, že plánujete svoju domácnosť vybaviť ďalšími spotrebičmi, máte možnosť si vybrať zo širokej ponuky. K dispozícii sú práčky a sušičky Samsung QuickDrive, široké portfólio chladničiek, QLED a NeoQLED televízory od Samsungu so 4K a 8K rozlíšením, ale aj smartfóny z radu Samsung Galaxy – Galaxy S21, skladateľné Galaxy Z Fold2 5G a Galaxy Z Flip 5G, tablety, smart hodinky Galaxy Watch3 či slúchadlá Galaxy Buds Pro. Sledujte akciové ponuky na webstránke samsung.

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií zo sveta technológií, vypočujte si aj podcasty On/Off by Samsung so Sajfom.

Článok sme pripravili so spoločnosťou Samsung Slovensko.

Zdroj