Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

LG ukázalo nové prenosné projektory

LG ukázalo nové prenosné projektory
Zdroj | LG
Michal Spiegel
LG ukázalo nové prenosné projektory
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Projektory sú perfektná vec na letné večery, keďže si môžete aj doma spraviť filmový zážitok ako v kine. LG ukázalo svoje dve novinky – projektory LG PH450U a PH150G.

Prvý predstavený projektor LG PH450U je ultra short throw (UST) projektor, to znamená, že mu stačí veľmi malá vzdialenosť od projekčnej steny/plátna, aby dokázal zobraziť veľkú plochu. V tomto prípade ide o uhlopriečku okolo 200 cm pri vzdialenosti projektora iba 33 centimetrov od steny!

Pozrite si

LG Minibeam Nano – mini či nano projektor? Ani jedno.

Zdroj | LG

Pri vzdialenosti 7 cm od steny zabezpečí uhlopriečku obrazu jeden meter. Túto možnosť mu zabezpečuje špeciálny tvar, ktorý je odlišný od ostatných projektorov.

Zároveň ho môžete umiestniť akokoľvek a obraz sa vám zobrazí na želanej ploche v super kvalite – nerobia mu problém ani steny, stropy, či podlahy.

Projektor LG PH450U má svietivosť 450 lúmenov. Projektor zároveň podporuje funkciu zdieľania obrazovky cez Miracast a WiDi. Ak si potrpíte na náročnejší zvuk projektor disponuje aj Bluetooth audio out možnosťou na pripojenie externých Bluetooth reproduktorov. Inak má výkon audia 1W + 1W stereo.

Zdroj | LG

Cena je nastavená na 650 dolárov.

Pozrite si

ASUS ZenBeam E1 – projektor, ktorý schováte do vrecka

Druhou novinkou je LG PH150G, ktorý sa vyznačuje ešte lepšou kompaktnosťou. Projektor váži oba 450 gramov a vyzerá ako hračkársky.

Zdroj | LG

Druhý projektor má svietivosť 130 lúmenov a rovnaké možnosti zdieľania obrazovky a zvuku, ako prvý menovaný.

Cena je nastavená na 350 dolárov.

Oba LG projektory podporujú prepojenie cez MHL, HDMI a USB. Ďalšou skvelou funkciou je vstavaná batéria, ktorá udrží projektory pri živote aspoň tie 2,5 hodiny, čo je ideálne na jeden film, alebo športový zápas.

Taktiež oba disponujú TV digitálnym tunerom, čo je tiež určite plus najmä pri sledovaní športových prenosov.

Oba LG projektory dorazia do Európy začiatkom septembra. Musíme uznať, že vyzerajú super a cena je tiež veľmi sympatická.

Pozrite si

Epson má 4K Ultra HD projektory

Zdroj