LG TONE Studio a LG TONE Free – noste svoje slúchadlá na krku

ZDROJ | LG

LG plánuje na výstave CES 2017 naozaj veľké veci. Medzi nimi aj osobný reproduktor, ktorý bude mať v sebe zabudované slúchadlá. Celé toto zariadenie môžete nosiť pohodlne na krku. Privítajte LG TONE Studio a LG TONE Free.

LG TONE Studio je zariadenie, ktoré v podstate funguje ako 2v1, keďže ho môžete využívať aj ako 3D surround reproduktor a aj ako slúchadlá.

Slúchadlá sú umiestnené v časti, ktorú nosíte na krku a ktorá zároveň slúži ako nabíjacia stanica pre slúchadlá. Poďme však pekne po poriadku.

lg-tone-studio-01
ZDROJ | LG

Pozrite siNecksound – náhrdelník ako náhrada za slúchadlá?

Čo sa týka reproduktoru, na krčnej časti nájdete štyri malé reproduktory, ktoré dokonca vibrujú, takže vám zabezpečia osobný audio 3D zážitok.

Autori projektu sľubujú zážitok ako v divadle a to vďaka technológii DTS. Reproduktor zároveň disponuje Hi-Fi DAC technológiou, ktorá vylepšuje zvukovú kvalitu. Zároveň pomocou technológie Dual Play, môžete pripojiť dva LG TONE Studio reproduktory a zdieľať tak zvuk z playlistu či z filmu s niekým druhým

Stanica, v ktorej sa bezdrôtové slúchadlá nabíjajú slúži zároveň aj ako zdroj upozornení. V prípade, že vám zvoní telefón či vám príde SMS, stanica vám zavibruje na krku.

Najväčšou výhodou je absencia všetkých nepotrebných káblov. Zároveň môžete pomocou hlasu zadávať príkazy.

Rovnako fungujú aj slúchadlá LG TONE Free, ktorá však nedisponujú reproduktormi. Pôjde tak o akúsi menšiu a pravdepodobne aj lacnejšiu alternatívu LG TONE Studio. Slúchadlá tiež fungujú na necksound (náhrdelníkovom) princípe.

lg-tone-free-01
ZDROJ | LG

Pozrite siLG chystá levitujúci reproduktor PJ9!

lg-tone-free-02
ZDROJ | LG

Okrem týchto noviniek, plánuje LG na CES 2017 oznámiť ďalšie vychytávky. Napríklad model TONE Infinim, ktorý bude disponovať technológiou LG Metal Layer Speaker pre čistý zvuk či TONE Ultra, ktorý bol vyrobený v spolupráci s gigantom JBL a bude disponovať MEMS mikrofónmi pre zvýšenú kvalitu hovorov.

LG spomína vo svojej správe aj ďalšie produkty, o ktorých sa však informácie dozvieme až na samotnej výsatve. Patrí sem TONE Platinum, TONE Active+, TONE Pro a LG FORCE. Už sa nevieme dočkať.

ZdrojLG

Komentáre k článku