Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 3 min.
  • 4.12.2021

LG smart televízor s NanoCell technológiou môže byť váš s výraznou zľavou!

LG smart televízor s NanoCell technológiou môže byť váš s výraznou zľavou!
Zdroj | LG
Michal Sobek
LG smart televízor s NanoCell technológiou môže byť váš s výraznou zľavou!
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Pokazil sa vám váš televízor? Alebo už jednoducho chcete nový? Prečo ho nekúpiť teraz, keď môžete výrazne ušetriť? Máme pre vás ďalší tip na skvelý smart televízor z modelového roku 2021. Je od renomovaného výrobcu LG a uchváti vás svojim obrazom s technológiou NanoCell.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | LG

Model LG 55NANO86P disponuje uhlopriečkou 55 palcov s vysokým 4K rozlíšením, a to znamená až 8 miliónov pixelov. LG tu využilo svoju patentovanú technológiu NanoCell, ktorá má za úlohu využiť nanočastice na filtrovanie a vylepšovanie podania farieb. Oproti bežnej LED technológii sú badateľné presnejšie farby a väčšie detaily.

Samozrejmosťou už sú technológie ako Dolby Vision IQ alebo HDR 10 Pro. Tá inteligentne optimalizuje obraz pre čo najreálnejšie podanie. Čím tento televízor poteší majiteľov herných konzol je až 120-hertzová obnovovacia frekvencia, takže hra bude pôsobiť maximálne plynulo.

Režim Game Optimizer inteligentne združuje všetky herné nastavenia na jedno miesto. LG 55NANO86P profituje z exkluzívnej spolupráce s Microsoftom, vďaka ktorej získate na herných konzolách Xbox Series X a S tie najlepšie herné zážitky, pričom sa tu nachádza HDMI štandardu 2.1.

Zdroj | LG

Využiť môžete aj špeciálny Filmmaker režim. Ten vypne vyhladzovanie obrazu, zachová pôvodný pomer strán, farby i frekvenciu obrazu. Týmto docielite presne taký filmový zážitok, aký zamýšľal aj režisér filmu. Vylepšením si prešiel aj ovládač Magic Remote. Pre rýchle pripojenie smartfónu môžete využiť funkciu Magic Tap.

O núdzu sa nebojte ani v prípade výkonu. Tento televízor totiž disponuje procesorom a7 Gen4 AI, ktorý dokáže okamžite optimalizovať audio na základe žánru prehrávaného filmu.

Zdroj | LG

S operačným systémom webOS si nainštalujete všetky obľúbené aplikácie ako napríklad Netflix, Twitch, Apple TV a ďalšie. Zaujímavou možnosťou je aj zrkadlenie obrazu vášho smartfónu pomocou technológie Miracast. Tento NanoCell televízor LG sa môže jednoducho stať centrom vašej domácnosti.

Model Model LG 55NANO86P teraz kúpite za cenu 799 eur, čo je úspora oproti pôvodnej cene o 31,7 %. Je to určite výborný tip na smart televízor nielen pod stromček.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.