Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

LG LEX9: Najväčšia 3D LED TV na svete!

LG LEX9: Najväčšia 3D LED TV na svete!
Dominik Fúsek
LG LEX9: Najväčšia 3D LED TV na svete!

Kde sú tie časy, keď mal každý v obývačke 21 palcový televízor… Dnes výrobcovia produkujú stále väčšie a väčšie obrazovky, dostali sme sa až na hodnotu 55 palcov. V LG si zrejme povedali, že to je málo – a na veľtrhu IFA 2010 nám ukázali najväčší LED televízor súčasnosti. Takmer dvojmetrová uhlopriečka ale zďaleka nie je všetko – v útrobách tohto obra spočíva vyspelá technológia na čele s podporou 3D.

 LG LEX9

LG LEX9 je naozaj výnimočný televízor. V prvom rade je to vďaka jeho veľkosti – uhlopriečka 72 palcov (183 cm) je najväčšia spomedzi všetkých doteraz predstavených LED televízorov. Výrobca sa snaží zaujať aj dizajnovo – nižšou hrúbkou a tenkým rámčekom obrazovky. Tá používa technológiu Full LED, samozrejme podporuje 3D zobrazenie a pracuje vo Full HD rozlíšení (1 920 x 1 080 b.). Vďaka obrovskej uhlopriečke a kvalitnému obrazu sa budete cítiť ako v kine.

 LG LEX9

O krajší obraz sa postará aj technológia TruMotion 400 Hz, a to najmä pri rýchlych scénach. Vďaka technológii NetCast si zasa užijete internetový obsah – online televízie, albumy a podobne. Takisto sa môžete pripojiť na svoju domácu DLNA sieť a zdieľať tak obsah s počítačom. Prítomné sú aj USB a HDMI konektory. Novinka sa na trhu objaví začiatkom roku 2011 za doposiaľ neznámu cenu.

LG LEX9