Reklama

Letný TECHBOX 7-8/2017 aj s prílohou TECHBOX Appky

Števo Porubský

Leto prišlo ani nevieme ako a zrazu sme mali na krku ďalšiu uzávierku. Tentoraz sme si museli ale zamakať o čosi viac, pretože okrem klasicky nabitého TECHBOXu novinkami, recenziami a témami sme pre vás pripravili špeciálnu prílohu TECHOX Appky s 50 top aplikáciami do vášho smartfónu.

Nové vydanie TECHBOX 7-8/2017 opäť prichádza s tým najlepším, čo sme za posledné týždne videli, počuli, skúsili či testovali. Ani v tomto čísle ale nechýba súťaž o super produkt či pravidelné rubriky ako FLAME, RETRORECENZIA, Čo hovoria čísla, Nové filmy a hry či Testujeme aplikácie.

Nové vydanie so sebou ale prináša aj množstvo noviniek z najrôznejších oblastí a hlavne ich testov. Určite neprehliadnite test najnovšieho Honoru 9, či luxusného Sony Xperia XZ Premium. Na zúbok sme sa ale pozreli aj ďalším smartfónom, ale aj novinkám ako Panasonic LUMIX GH5 s 4K videom či all-in-one riešeniu od Marantzu.

Vyskúšali sme tiež novinky z dielne BMW a ich hybrid 530e iPerformance, ale aj hybridný VW Passat Variant GTE či Peugeot 3008 GT. Na ani jednom z nich ale do prírody len tak nevbehnete, na to sa viac hodí bicykel Haibike SDURO HardNine s elektromobotorom.

V TECHBOXe nemôžu chýbať ani horúce témy a tak sa môžete tešiť na informácie o Inteli a ich predikcii autonómnych áut, históriu YouTube, kompletným informáciám o nových pravidlách pre európsky roaming či novinky z ciest na Mars.

Určite však počas leta neprehliadnite naše tipy na cestovanie. Napríklad sme sa boli pozrieť v Apple Museum Praha, no v GPS súradniciach na dovolenku nájdete aj ďalšie tipy na super výlety.

A nezabudnite, že hráme o šikovný smartfón ASUS ZenFone 3!

Najnovšie vydanie časopisu TECHBOX 7-8/2017 nájdete v každom dobrom stánku, hypermarkete či na čerpacích staniciach za novú cenu 2,40 €. Ak radi čítate časopisy elektronicky, stačí si stiahnuť čítačku Wooky a aktuálne elektronické vydanie časopisu TECHBOX, ktoré stojí len 2,00 €, máte vždy so sebou vo svojom notebooku, tablete či smartfóne.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.