Lepšiu produktivitu dodá funkčná klávesnica pre iPad Pro

ZDROJ | Chesona

Klávesníc pre iPady je na trhu obrovské množstvo. O svoj kúsok slávy (a zisku) sa snaží v kampani na Indiegogo ďalší výrobca. Ponúka odnímateľné puzdro s rozbočovačom 5in1, ktorý má priniesť ich majiteľom lepšiu produktivitu.

Apple sa nám už dlhšiu dobu snaží vysvetliť, že iPad je vlastne nová generácia počítačov a kto to nechápe, nejde s dobou. Nuž, ak chcete využívať iPad Pro s cenou od 900 eur na četovanie, pozeranie videí na YouTube a lajkovanie postov na Instagrame, je to naozaj tak. Zrejme však na iPade žiaden študent nepíše diplomovku, žiaden podnikateľ na ňom nevedie účtovníctvo a podobne. Prvým krokom k akej-takej produktivite je fyzická klávesnica.

Chesona H1 Pro je (vraj) prvá klávesnica na svete pre iPad Pro s rozbočovačom 5in1 a odnímateľným puzdrom. V ponuke je pre oba rozmery, t. j. 11″ a 12,9″ modely.

Pozrite siŠikovná klávesnica s trackpadom pre všetky iPady Pro

IPad vybavený touto klávesnicou môžete pripojiť k externému monitoru, televízoru, hernej myši, hard disku, slúchadlám, fotoaparátu a ďalším zariadeniam. Klávesnica je navrhnutá tak, aby poskytovala reálnu funkčnosť laptopu.

ZDROJ | Chesona

Okrem USB-C portov má Chesona H1 Pro ďalšie dva USB-A porty, ktoré umožňujú rozšíriť úložný priestor cez jednotky USB, alebo pripojiť myš na lepšie ovládanie a navigáciu v aplikáciách.

ZDROJ | Chesona

Klávesnica podporuje priechodné nabíjanie až do 60 wattov, čo znamená efektívne nabíjanie doma, v kancelárii a hlavne na cestách vďaka funkcii rýchlonabíjania. Plné nabitie sa dosiahne za 2,35 hodiny (v prípade 12,9″ iPadu Pro za 2,65 hod).

ZDROJ | Chesona
ZDROJ | Chesona

Chesona H1 Pro predstavuje aj bezpečný obal pre iPad Pro. Tvrdý polykarbonát a mäkký silikón sú skombinované v puzdre tak, aby poskytli naozajstnú ochranu. Odnímateľný kryt odvádza nárazovú energiu a tlmí nárazy pri náhodnom páde.

ZDROJ | Chesona

Samotné klávesy využívajú najnovšie technológie, sú podsvietené a ich optimálne rozloženie umožňuje plynulé písanie. Štandardné rozloženie písmen dopĺňajú funkčné klávesy a inteligentné klávesové skratky pre iOS.

ZDROJ | Chesona

Klávesnica sa dá ľahko oddeliť, k iPadu sa pripája cez 6-kolíkový konektor podobne ako Smart Apple Folio, nepotrebuje teda samostatnú batériu.

ZDROJ | Chesona
ZDROJ | Chesona

Tých, ktorí využívajú Apple Pencil poteší informácia, že Chesona H1 Pro – na rozdiel od väčšiny konkurenčných obalov – podporuje jeho bezdôvodné nabíjanie. Po dobití pera sa môže odložiť naspäť do vstavaného otvoru.

ZDROJ | Chesona

Ak vás táto klávesnica zaujala, určite vás poteší aj jej cena. V kampani sa dá kúpiť už za 89 $ (pôvodná cena je 149 $) pre 11-palcový model. Majitelia iPadu Pro 12,9″ za ňu zaplatia stále solídnych 119 $ (plná suma bude 179 $).

Chesona H1 Pro 11″ sa začne distribuovať už tento mesiac, v apríli sa rozbehnú dodávky aj pre väčší model.

Porovnanie Chesony a konkurenčných klávesníc pre iPad Pro.ZDROJ | Chesona

ZdrojIndiegogo

Komentáre k článku