Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Lenovo Yoga ANC a ThinkPad X1 ANC - slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku

Lenovo Yoga ANC a ThinkPad X1 ANC - slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku
Zdroj | Lenovo
Michal Spiegel
Lenovo Yoga ANC a ThinkPad X1 ANC - slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Čínska spoločnosť Lenovo na MWC 2019 priniesla celú radu nových produktov vrátane štýlových slúchadiel Lenovo Yoga ANC a Lenovo ThinkPad X1 ANC.

Po dizajnovej stránke vyzerajú perfektne. Béžové spracovanie dopĺňajú kovové naušníky. Čo sa týka ovládania, na slúchadlách nájdeme základné ovládacie prvky na pridanie hlasitosti.

Slúchadlá disponujú technológiou Active Noise Cancellation ANC, ktorá sa postará o aktívne potláčanie hluku a tiež Enviromental Noise Cancellation ENC. Nechýba podpora pre hlasového asistenta. Počas telefonovania cez slúchadlá by technológia mala aktívne potláčať okolité neželané hluky. O bezdrôtové pripojenie sa stará Bluetooth 5 a slúchadlá sa nabíjajú cez USB-C port.

Zdroj | Lenovo
Pozrite si

Je Lenovo Tab V7 malý tablet, alebo obrovský smartfón?

Firma Lenovo okrem Yoga slúchadiel predstavila ešte jeden model, ktorý je pomenovaný po známom modeli notebookov – Lenovo ThinkPad X1 ANC Headphones. Hlavným rozdielom je farebné spracovanie. ThinkPad dostal kovové tmavé materiály. Funkcie a tiež aktívne potláčanie hluku by malo byť totožné s modelom Yoga. Informácie o dĺžke nabíjania a tiež o výdrži batérie zatiaľ známe nie sú.

Zdroj | Lenovo

Pokiaľ vás slúchadlá Lenovo Yoga ANC Headphones zaujali, dostupné by mali byť koncom augusta 2019 za cenu 158 €. Cena za model ThinkPad X1 ANC by mala byť rovnaká a dostupné by mali byť v lete 2019.

O BEZPEČNOSŤ DÁT NAŠICH REDAKTOROV POČAS MWC 2019 SA STARÁ ESET.

Za možnosť priniesť vám spravodajstvo priamo z výstavy MWC 2019 ďakujeme spoločnostiam Orange Slovensko a Lenovo (Slovakia), ktoré hradia cestu a pobyt redaktorov TECHBOX v Barcelone, a zároveň sa starajú o ich dátové spojenie.