Lenovo predstavilo futuristické PC s podporou VR

ZDROJ | windows

Virtuálna realita je skutočne trendom roku 2016 a uvedomujú si to aj v Lenove, kde predstavili nové stolné PC s podporou VR. Svojím futuristickým dizajnom určite potešia všetkých hard-core hráčov.

Novinky Lenovo predstavilo na hernej výstave Gamescom v nemeckom Kolíne nad Rýnom. Medzi nové mašiny určite patrí Lenovo IdeaCentre Y700 s podporou VR Oculus Rift. Séria Y je tak primárne určená pre náročných hráčov, ktorí očakávajú intenzívny grafický zážitok.

LENOVO VR PC3
ZDROJ | Lenovo

Pozrite siNVIDIA má nové grafiky pre notebooky s podporou VR!

Lenovo však sľubuje úžasný zážitok aj pri hraní klasických hier, pri sledovaní filmov a videí, ktoré môžete sledovať aj cez VR, čím sa skutočne dostanete do centra diania.

LENOVO VR PC6
ZDROJ | Lenovo

Hranie a sledovanie cez VR by podľa Lenova nemalo spôsobovať žiadne padanie ani znižovanie snímkovania.

Pozrite siASUS ROG G752 – najdrahšie herné delo naživo v redakcii

LENOVO VR PC4
ZDROJ | Lenovo

Čo vlastne nájdete no vnútri nového Y700? Po grafickej stránke by vás mala potešiť NVIDIA GeForce GTX 970 GPU. Procesor je od Intelu – 6. generácia Intel Core i5. Ďalej vo vnútri nájdete 32 GB DDR4 RAM. Systém bude poháňať Windows 10 Home.

LENOVO VR PC7
ZDROJ | Lenovo

Y700 však nie je jedinou novinkou. Nová séria Y ponúkne tiež PC Lenovo IdeaCentre Y710 Cube, ktorý bude mať v sebe GeForce GTX 1 070 a poteší vás prenosným držadlom a luxusným dizajnom.

LENOVO VR PC8
ZDROJ | Windows

Ďalším zaujímavým PC je Lenovo IdeaCentre AIO 910 s GeForce GTX 1 070. Tento kúsok ponúkne šikovný All-in-One s kvalitným displejom.

LENOVO VR PC1
ZDROJ | vox-cdn

Novinkou je tiež herný laptop IdeaPad Y910 s GeForce GTX 1 070. Laptop disponuje podporou Ultra HD (4K). Vo vnútri nájdete procesor Intel Core i7 K a 64 GB DDR4 RAM. Obrazovka bude mať uhlopriečku pekných 17,3 palcov. O zvuk sa majú starať dva kvalitné JBL reproduktory.

LENOVO VR PC2
ZDROJ | novice.najdi

Pozrite siOculus Rift prichádza do Európy!

Všetky predstavené novinky podporujú VR. Lenovo Y700 bude dostupný už v priebehu augusta za cenu 1 300 euro. Lenovo IdeaCentre Y710 Cube sa začne predávať v septembri za 1 700 euro. Lenovo IdeaCentre AIO Y910 sa začne predávať v októbri za 2 200 euro. A nakoniec Lenovo IdeaPad Y910 sa začne predávať od novembra za 2 800 euro.

Lenovo opäť ukázalo, že ide s dobou a vie uspokojiť všetkých náročných hráčov. Z novej ponuky a série Y si môže vybrať naozaj každý. Či už uprednostňujete laptop, stolný PC, stolný kompakt, alebo All-in-One, nájdete si to svoje.

LENOVO VR PC5
ZDROJ | Lenovo

ZdrojLenovo

Komentáre k článku