Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Lenovo predstavilo futuristické PC s podporou VR

Lenovo predstavilo futuristické PC s podporou VR
Zdroj | windows
Michal Spiegel
Lenovo predstavilo futuristické PC s podporou VR
Zdroj | windows
Zdroj | windows

Virtuálna realita je skutočne trendom roku 2016 a uvedomujú si to aj v Lenove, kde predstavili nové stolné PC s podporou VR. Svojím futuristickým dizajnom určite potešia všetkých hard-core hráčov.

Novinky Lenovo predstavilo na hernej výstave Gamescom v nemeckom Kolíne nad Rýnom. Medzi nové mašiny určite patrí Lenovo IdeaCentre Y700 s podporou VR Oculus Rift. Séria Y je tak primárne určená pre náročných hráčov, ktorí očakávajú intenzívny grafický zážitok.

Zdroj | Lenovo
Pozrite si

NVIDIA má nové grafiky pre notebooky s podporou VR!

Lenovo však sľubuje úžasný zážitok aj pri hraní klasických hier, pri sledovaní filmov a videí, ktoré môžete sledovať aj cez VR, čím sa skutočne dostanete do centra diania.

Zdroj | Lenovo

Hranie a sledovanie cez VR by podľa Lenova nemalo spôsobovať žiadne padanie ani znižovanie snímkovania.

Pozrite si

ASUS ROG G752 – najdrahšie herné delo naživo v redakcii

Zdroj | Lenovo

Čo vlastne nájdete no vnútri nového Y700? Po grafickej stránke by vás mala potešiť NVIDIA GeForce GTX 970 GPU. Procesor je od Intelu – 6. generácia Intel Core i5. Ďalej vo vnútri nájdete 32 GB DDR4 RAM. Systém bude poháňať Windows 10 Home.

Zdroj | Lenovo

Y700 však nie je jedinou novinkou. Nová séria Y ponúkne tiež PC Lenovo IdeaCentre Y710 Cube, ktorý bude mať v sebe GeForce GTX 1 070 a poteší vás prenosným držadlom a luxusným dizajnom.

Zdroj | Windows

Ďalším zaujímavým PC je Lenovo IdeaCentre AIO 910 s GeForce GTX 1 070. Tento kúsok ponúkne šikovný All-in-One s kvalitným displejom.

Zdroj | vox-cdn

Novinkou je tiež herný laptop IdeaPad Y910 s GeForce GTX 1 070. Laptop disponuje podporou Ultra HD (4K). Vo vnútri nájdete procesor Intel Core i7 K a 64 GB DDR4 RAM. Obrazovka bude mať uhlopriečku pekných 17,3 palcov. O zvuk sa majú starať dva kvalitné JBL reproduktory.

Zdroj | novice.najdi
Pozrite si

Oculus Rift prichádza do Európy!

Všetky predstavené novinky podporujú VR. Lenovo Y700 bude dostupný už v priebehu augusta za cenu 1 300 euro. Lenovo IdeaCentre Y710 Cube sa začne predávať v septembri za 1 700 euro. Lenovo IdeaCentre AIO Y910 sa začne predávať v októbri za 2 200 euro. A nakoniec Lenovo IdeaPad Y910 sa začne predávať od novembra za 2 800 euro.

Lenovo opäť ukázalo, že ide s dobou a vie uspokojiť všetkých náročných hráčov. Z novej ponuky a série Y si môže vybrať naozaj každý. Či už uprednostňujete laptop, stolný PC, stolný kompakt, alebo All-in-One, nájdete si to svoje.

Zdroj | Lenovo
Zdroj