Lenovo Mirage – zmiešaná realita vás vtiahne do sveta Star Wars

ZDROJ | Lenovo

Spôsobov ako zvýšiť popularitu hardvéru je mnoho a Lenovo tentoraz stavilo na istotu. Na výstave IFA 2017 predstavilo okuliare Lenovo Mirage pre zmiešanú realitu, na ktorých si zahráte Star Wars: Jedi Challenges.

https://youtu.be/NwD3t_mlRbU

Lenovo v spolupráci s Disney vytvorilo hru Star Wars: Jedi Challenges, v ktorej budú hráči bojovať proti temnej strane svetelným mečom. Hra beží na smartfóne a kompatibilná je ako s Androidom, tak s iOS.

V hre budú tri rôzne režimy. Prvým je už spomenutý boj v prvej osobe, druhým je strategický boj, v ktorom si proti sebe môžu zmerať sily rôzne strany v taktickej hre a posledným je Holochess, holografická verzia ikonickej stolovej hry z štvrtého filmu série. Hráča hrou prevedie nová postava „Archivist“, ktorá ho bude trénovať.

K hraniu bude potrebný Lenovo Mirage, senzor, svetelný meč a hlavne jeden z podporovaných telefónov. V zozname podporovaných telefónov je iPhone 6S a vyššie, Samsung Galaxy S8, Galaxy S7 a S7 Edge, Google Pixel vrátane XL verzie a Moto Z. Ďalšie zariadenia majú v budúcnosti ešte pribudnúť.

Celý tento set aj s hrou stojí 299,99 eur a v predaji bude niekedy v novembri. Dostupnosť na našom trhu zatiaľ nie je potvrdená.

Za pozvanie a hradenie nákladov spojených s cestou na výstavu IFA 2017 ďakujeme spoločnosti Samsung.

ZdrojLenovo

Komentáre k článku