Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Lenovo Legion Phone Duel 2 - herné smartfónové delo s vysúvacou kamerou

Lenovo Legion Phone Duel 2 - herné smartfónové delo s vysúvacou kamerou
Zdroj | Lenovo
Michal Spiegel
Lenovo Legion Phone Duel 2 - herné smartfónové delo s vysúvacou kamerou
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Lenovo rozbúrilo vody herných smartfónov s čerstvou novinkou Legion Phone Dual 2. Novinka oproti predchodcovi prinesie viacero vylepšení.

Prvá verzia herného smartfónu Lenovo Legion Phone Duel bola predstavená ešte minulý rok v lete. Hráčom ponúkla výkonný hardvér s podporou 5G sietí, 144 Hz obrazovku, ale aj duálnu batériu s ultra-rýchlym nabíjaním a pokročilú haptickú odozvu.

Druhá generácia ponúka navýšenie odozvy dotykovej vrstvy až na 720 Hz. Okrem toho poteší až 8 programovateľných virtuálnych tlačidiel, ktoré priblížia herný zážitok ako pri hraní s gamepadom.

Zdroj | Lenovo
Pozrite si

Nadupaný herný smartfón Lenovo Legion Phone Duel to má namierené aj do Európy

Vo vnútri nájdeme výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 888. Obnovovacia frekvencia bola zachovaná na 144 Hz a pop-up webkamera dostala 44 Mpx snímač oproti pôvodnému 20 Mpx.

Predná strana smartfónu patrí 6,92″ AMOLED Full HD displeju s podporou HDR 10+. O chladenie smartfónu pri náročných hrách sa bude starať systém duálnych ventilátorov a keďže samotný procesor sa nachádza v strede tela, bočné hrany by sa nemali tak zahrievať. Toto bude užitočné pri dlhšom hraní, keďže samotný tvar smartfónu by mal byť stvorený na pohodlné uchopenie pre hráčov.

Zdroj | Lenovo
Pozrite si

Lenovo Legion Y740Si – na cestách štýlový Ultrabook, doma brutálne herné delo

Lenovo Legion Phone Duel 2 ponúkne systém dvoch batérií, ktoré by mali ponúknuť dokopy 5 500 mAh energie, čo je o 10 % viac ako predchodca. Smartfón ponúkne dva USB-C porty a podporu pre 90 W rýchlo-nabíjanie.

Cena začína na 799 € pri modeli s 12 GB RAM a 256 GB úložiskom. 999 € zaplatíte pri modeli s 16 GB RAM a 512 GB úložiskom. Smartfón bude dostupný od tohto mesiaca v Číne, no mal by si nájsť cestu aj do Európy a ostatných krajín Ázie už budúci mesiac.