Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Legendárne GoPro Hero8 môže byť vaše so zľavou 111 eur!

Legendárne GoPro Hero8 môže byť vaše so zľavou 111 eur!
Zdroj | GoPro
Richard Pliešovský
Legendárne GoPro Hero8 môže byť vaše so zľavou 111 eur!
Zdroj | GoPro
Zdroj | GoPro

Najznámejšia spoločnosť vyrábajúca akčné kamery, GoPro, predstavila model GoPro Hero8 Black Edition v roku 2019. Dodnes patrí medzi to najlepšie, čo si môžete kúpiť. Ak chcete zaznamenať vaše letné dobrodružstvá, ste na správnom mieste. Kamerku môžete mať so zľavou 25,4 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Zdroj | GoPro

GoPro Hero8 Black má na spodnej strane dve vyklápacie nožičky, ktorými kameru pripevníte k stojanu či držiaku. Spoločnosť prepracovala vstavané mikrofóny, ktorý dokážu lepšie potláčať šum z vetra. Ďalšou podstatnou novinkou je možnosť priamo na kameru pripojiť výklopný displej, mikrofón alebo vodotesné LED svetlo.

Ôsma generácia je vybavená 12 Mpx snímačom, ktorý ponúka verné farby a lepší dynamický kontrast v 4K rozlíšení, takže rýchle prechody zo svetla do tmy či naopak nebudú žiadnym problémom. Funkcia Timelapse funguje vynikajúco aj za zhoršených svetelných podmienok.

Technológia HyperSmooth 2.0 sa postará o výbornú stabilizáciu obrazu, prebieha na niekoľkých úrovniach a ponúka revolučnú funkciu vyrovnávania podľa horizontu.

Zdroj | GoPro

Poteší možnosť voliť medzi štvoricou digitálnych šošoviek a to SuperView so 16 milimeterami, širokou s rozsahom 16 – 34 milimetrov, Linear s rozsahom 19 – 39 milimetrov a 27 milimetrovou šošovkou. V novinke nechýba nočný časozberný režim, Life Photos, niečo podobné ako poznáme z iPhonov, a vylepšené fotografie vďaka SuperPhoto a HDR.

Legendárna akčná kamera GoPro Hero8 Black Edition sa bežne predáva za 441 eur. Teraz si ju viete kúpiť už od 329 eur, čo je zľava vo výške 25,4 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.