LeEco Le Pro 3 – nová nadupaná vlajková loď z Číny

ZDROJ | static.life

Čínska spoločnosť LeEco dnes konečne oznámila svoju očakávanú vlajkovú loď v podobe smartfónu LeEco Le Pro 3. Čo novinka z Číny prináša?

Dizajnovo smartfón určite poteší. Celokovové elegantné telo s tromi tlačidlami, z ktorých stredné je navyše špeciálne podsvietené.

Dizajnovo pripomína smartfón niečím Samsung Galaxy smartfóny, no nájdu sa na ňom aj črty iPhonu.

Pod 5,5″ 1080p IPS LCD displejom nájdete 2,35 GHz Qualcomm Snapdragon 821 SoC procesor. Smartfónu nechýba podpora pre dve SIM karty a dual Wi-Fi antény pre maximálnu rýchlosť bezdrôtového internetu.

leeco-le-pro-3-5

Čo sa týka RAM a úložiska, tak záleží, akú konfiguráciu si vyberiete. Na výber máte 4 GB RAM + 32 GB, alebo 64 GB úložiskom. Keď máte záujem o väčšiu RAMku, tak môžete vybrať 6 GB RAM s 64 GB, alebo 128 GB.

leeco-le-pro-3-3
ZDROJ | lemall

Pozrite siLeEco Cool1 Dual, smartfón z dielne LeEco a Coolpad

Fotoaparát má solídne 16 Mpx rozlíšenie s autofókusom a 8 Mpx webkameru.

Batéria smartfónu má 4 070 mAh. Narozdiel od najnovšieho iPhonu 7, LeEco Le Pro 3 podporuje rýchlonabíjanie QuickCharge 2.0, ktoré vám 50 % batérie dobije iba za 30 minút.

leeco-le-pro-3-2
ZDROJ | lemall

Nabíjanie bude prebiehať cez USB Type-C konektor a v prípade, že chcete počúvať hudbu, môžete zabudnúť na 3,5 mm jack. Áno, LeEco Le Pro 3 je ďalším smartfónom, ktorý nasleduje trendy. Treba však dodať, že predošlé smartfóny od LeEco (Le Max 2 a Le 2) tiež nedisponovali týmto portom.

Le Pro 3 sa navyše môže pochváliť dvomi reproduktormi. Farebné možnosti sú následujúce: strieborná, šedá, ružovo-zlatá a zlatá.

leeco-le-pro-3
ZDROJ | lemall

Pozrite siBicykel LeEco s Androidom a 4 GB RAM

Poďme k tomu hlavnému a to cene. Za najlacnejší model (4 GB RAM + 32 GB úložisko) zaplatíte 270 dolárov. Za najdrahšiu konfiguráciu (6 GB RAM + 128 GB úložisko) zaplatíte 450 dolárov.

Stále sa jedná o kvalitné smartfóny, ktoré sa cenovo a niekedy ani kvalitatívne nedajú porovnať s vlajkovými loďami veľkých spoločností, ktoré svoje smartfóny pod 700 euro nepredajú.

leeco-le-pro-3-6
ZDROJ | lemall

Pozrite siZTE Axon 7 mini – menšia verzia s 5,2-palcovým displejom

 

 

Zdrojlemall,gizmochina

Komentáre k článku