Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ľaváci spozornite! Logitech má pre vás skvelú bezdrôtovú myš

Ľaváci spozornite! Logitech má pre vás skvelú bezdrôtovú myš
Zdroj | Logitech
Michal Sobek
Ľaváci spozornite! Logitech má pre vás skvelú bezdrôtovú myš
Zdroj | Logitech
Zdroj | Logitech

Spoločnosť Logitech uvádza na trh novú myš Signature M650. Chce zaujať čo najväčšiu skupinu, preto ju ponúka v dvoch veľkostiach, pričom na svoje si prídu aj ľaváci.

Pozrite si

Koncept zariadenia od XPG kombinuje hernú myš aj externé úložisko v jednom

Logitech Signature M650 je klasicky vyzerajúca myš. Možno nezaujme dizajnom, ale určite jej praktickou stránkou áno. Predávať sa bude vo väčšej verzii L a spoločnosť nezabudla ani na ľavákov, pre ktorých bude špeciálny model Left.

Myš je vyrobená z dielov, ktoré sú z recyklovaných plastov (PCR). Je to záväzok spoločnosti, kde už aktuálne nájdete modely klávesníc a myší obsahujúce určité množstvo PCR a plynutím rokov sa tento podiel bude zvyšovať.

Model je vybavený aj kolieskom SmartWheel. Tento prvok už poznáme z viacerých modelov tejto značky a umožňuje buď rolovanie po skokoch alebo plynulo. Druhá možnosť sa hodí v prípade, ak máte excelovský dokument s niekoľkými stovkami riadkov.

Zdroj | Logitech

Pre nerušenú prácu najmä v kolektíve poslúži technológia SilentTouch, ktorá znižuje hlučnosť tlačidiel. Logitech deklaruje, že oproti modelu M185 je zníženie hlučnosti na úrovni až 90 %.

Aj pri tejto myši si môžete vybrať, či ju so zariadením pripojíte pomocou technológie Bluetooth Low Energy alebo si radšej vyberiete USB prijímač Logi Bolt. V oboch prípadoch je pripojenie stabilné a spoľahlivé. Výrobca uvádza, že pri bežnom používaní by vám baterka mala vydržať až dva roky, čo je slušná hodnota.

Pozrite si

Prémiovú myš Logitech MX Master 3 teraz kúpite o takmer 40 € lacnejšie

Tlačidlá sú plne programovateľné a na ich konfiguráciu využijete aplikáciu Logitech Options+. Tá je dostupná pre platformy Windows, Linux, MacOS, Chrome OS, Android a iPadOS.

Myš Logitech Signature M650 bude dostupná už od tohto mesiaca za cenu 44,99 eur. Nájdete ju u distribútorov Alza a Nay vo farbách smotanová, grafitová a ružová.