Ľaváci spozornite! Logitech má pre vás skvelú bezdrôtovú myš

ZDROJ | Logitech

Spoločnosť Logitech uvádza na trh novú myš Signature M650. Chce zaujať čo najväčšiu skupinu, preto ju ponúka v dvoch veľkostiach, pričom na svoje si prídu aj ľaváci.

Pozrite siKoncept zariadenia od XPG kombinuje hernú myš aj externé úložisko v jednom

Logitech Signature M650 je klasicky vyzerajúca myš. Možno nezaujme dizajnom, ale určite jej praktickou stránkou áno. Predávať sa bude vo väčšej verzii L a spoločnosť nezabudla ani na ľavákov, pre ktorých bude špeciálny model Left.

Myš je vyrobená z dielov, ktoré sú z recyklovaných plastov (PCR). Je to záväzok spoločnosti, kde už aktuálne nájdete modely klávesníc a myší obsahujúce určité množstvo PCR a plynutím rokov sa tento podiel bude zvyšovať.

Model je vybavený aj kolieskom SmartWheel. Tento prvok už poznáme z viacerých modelov tejto značky a umožňuje buď rolovanie po skokoch alebo plynulo. Druhá možnosť sa hodí v prípade, ak máte excelovský dokument s niekoľkými stovkami riadkov.

ZDROJ | Logitech

Pre nerušenú prácu najmä v kolektíve poslúži technológia SilentTouch, ktorá znižuje hlučnosť tlačidiel. Logitech deklaruje, že oproti modelu M185 je zníženie hlučnosti na úrovni až 90 %.

Aj pri tejto myši si môžete vybrať, či ju so zariadením pripojíte pomocou technológie Bluetooth Low Energy alebo si radšej vyberiete USB prijímač Logi Bolt. V oboch prípadoch je pripojenie stabilné a spoľahlivé. Výrobca uvádza, že pri bežnom používaní by vám baterka mala vydržať až dva roky, čo je slušná hodnota.

Pozrite siPrémiovú myš Logitech MX Master 3 teraz kúpite o takmer 40 € lacnejšie

Tlačidlá sú plne programovateľné a na ich konfiguráciu využijete aplikáciu Logitech Options+. Tá je dostupná pre platformy Windows, Linux, MacOS, Chrome OS, Android a iPadOS.

Myš Logitech Signature M650 bude dostupná už od tohto mesiaca za cenu 44,99 eur. Nájdete ju u distribútorov Alza a Nay vo farbách smotanová, grafitová a ružová.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku