Láka ťa freelancing? Našli sme ti 3 jedinečné IT projekty!

Ak máš chuť vstúpiť do ozajstného sveta IT freelancingu, teraz máš jedinečnú šancu zahviezdiť. TITANS totiž pátra po Senior Go [Golang] programátorovi, dátovom inžinierovi, ale aj backend [.NET] programátorovi. Ukážeme ti, ako získať odmenu až do 7 600 € mesačne.

Byť IT freelancerom ti môže zmeniť život. Ak máš rád slobodu, nadštandardné finančné ohodnotenie a flexibilitu, si najlepším kandidátom na IT freelancera. Môžeš totiž sám rozhodovať o tom, koľko dní do týždňa budeš pracovať, do akého projektu sa zapojíš alebo dokonca v akom meste či krajine sa ocitneš. Samozrejme, môžeš pracovať aj z pohodlia domova, všetko je v tvojich rukách.

Dokonca si vyberieš, koľko zarobíš a vďaka novým výzvam sa vždy naučíš niečo nové. Vybrali sme pre teba 3 jedinečné IT projekty, na ktoré môžeš nastúpiť doslova ihneď. Pripravený?

Senior [Golang] programátor

Tím TITANOV (freelancerov) hľadá toho najlepšieho Senior [Golang] programátora na zaujímavý OFF-SITE projekt. Ak máš chuť spolupracovať na podpore a vývoji softvéru na Open Sovereign Cloude, poď do toho. Ako Senior Go [Golang] programátor sa budeš podieľať na vývoji komplexného cloudového bezpečného riešenia založeného na open source technológiách (GoLang, Kubernetes) a budeš zohrávať kľučovú úlohu v architektonických a dizajnových rozhodnutiach.

Tešiť sa môžeš na spoluprácu v medzinárodnom tíme a to v režime OFF-SITE [home-office] a fulltime. Dôležité je, aby si mal min. 3-ročnú prax s programovaním v Go-langu a potrebná je aj výborná znalosť jazyka Go a jeho paradigiem. Znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni (slovom i písmom) je potrebná, no výhodou je i znalosť nemeckého jazyka. Pozri si kompletný popis projektu a jeho požiadavky.

STRUČNE O PROJEKTE
Predpokladaná suma plnenia: 7 000 až 7 600 € / mesačne
Miesto plnenia: Off-site
Termín: 02.05.2022 – 02.01.2023
Nástup na projekt: 02.05.2022 alebo dohodou, full-time, off-site
Dĺžka alokácie: 8 mesiacov s možnosťou predĺženia

Dátový inžinier

Tím TITANOV (freelancerov) hľadá skvelého Dátového inžiniera na projekt pre poisťovací sektor do Bratislavy. Ak dokážeš prevziať zodpovednosť za aktívne riešenie optimalizácie a zefektívnenie procesov spracovania dát, môžeš naplno spolupracovať na vývoji platformy, ktorá spája rôzne biznis procesy poskytujúce zamestnanecké výhody a maximalizujúce vzájomné príležitosti. Budeš sa podieľať aj na implementácii prototypov a Proof Of Concept-ov.

Tešiť sa môžeš na spoluprácu v úplnom OFF-SITE [home-office] režime. Dôležité je, aby si mal min. 3-ročné projektové skúsenosti na pozícií ICT/Biznis analytika a/alebo Dátového analytika, taktiež vynikajúcu znalosť procesov ETL (Extraction, Transform, Load) a pokročilé skúsenosti s Data Pipeline, Python a SQL. Veľkou výhodou sú skúsenosti s prácou v oblasti poisťovníctva alebo vo finančnom sektore, znalosť Microsoft Azure vrátane Data Factory a Databricks, ale aj prediktívne modelovanie / GLM. Pozri si kompletný popis projektu a jeho požiadavky.

STRUČNE O PROJEKTE
Predpokladaná suma plnenia: 6 000 až 7 000 € / mesačne
Miesto plnenia: Off-site/Bratislava
Termín: 02.05.2022 – 30.04.2023
Nástup na projekt: 02.05.2022 alebo dohodou, full-time, off-site
Dĺžka alokácie: 12 mesiacov s možnosťou predĺženia

BE [.NET] programátor

Tím TITANOV (freelancerov) hľadá flexibilného backend [.NET] programátora na zaujímavý zahraničný projekt v oblasti bankovníctva. Spolupracovať budeš na vývoji back-endovej časti SW riešenia postaveného na technológii .NET a na vývoji a údržbe existujúcich aplikácií v oblasti bankovníctva. Zodpovedný budeš za vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie.

Tešiť sa môžeš na spoluprácu v režime FULL-TIME, OFF-SITE. Dôležité je, aby si mal min. 3-ročnú (aktívnu) skúsenosť s .NET, najlepšie .NET Core a ASP.NET Core pomocou C#, taktiež skúsenosti s DevOps procesom a CI/CD či znalosť princípov SOLID, čistej architektúry, DDD. Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni (slovom i písmom) je tiež potrebná. Pozri si kompletný popis projektu a jeho požiadavky.

STRUČNE O PROJEKTE
Predpokladaná suma plnenia: 4 800 až 6 000 € / mesačne
Miesto plnenia: Off-site
Termín: 02.05.2022 – 02.05.2023
Nástup na projekt: 02.05.2022 alebo dohodou, full-time, off-site
Dĺžka alokácie: 12 mesiacov s možnosťou predĺženia

Ak si si z nami vybraných projektov nevybral, pozri si celú ponuku otvorených projektov TITANS.

Komentáre k článku