Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kvalitné herné slúchadlá o štvrtinu lacnejšie? To sú JBL Quantum 400

Kvalitné herné slúchadlá o štvrtinu lacnejšie? To sú JBL Quantum 400
Zdroj | JBL
Michal Sobek
Kvalitné herné slúchadlá o štvrtinu lacnejšie? To sú JBL Quantum 400
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Herné slúchadlá patria k povinnej výbave každého hráča. Tí si chvália najmä pohodlnú konštrukciu aj čistý a plný zvuk. Skvelý kúsok JBL Quantum 400 môže byť váš až o štvrtinu lacnejšie.

Dizajnovo je zrejmé, že je na nich rukopis spoločnosti JBL. Veľké náušničky obsahujú aj RGB podsvietenie. Nechýba ani veľký rozsah nastavenia veľkosti, takže pohodlie pri hraní si užije naozaj každý. Hmotnosť je taktiež príjemná len 274 gramov.

Obsah pokračuje pod reklamou

O zvuk sa starajú 50-milimetrové dynamické meniče a JBL opäť použilo svoj SOUND Signature a DTS headphone: X 2.0. Ďalšie veci si viete nastaviť v jednoduchom softvéri JBL Quantum Engine.

Nachádza sa tu aj praktický výklopný mikrofón. Keď je v hornej pozícii je vypnutý, stačí ho vyklopiť a jeho stlmenie sa zruší. Stále tak máte istotu, kedy je váš mikrofón naisto zapnutý alebo vypnutý. Navyše sa zameriava na váš hlas, aby vás spoluhráči počuli čo najlepšie.

Na spodnej strane zariadenia sa nachádzajú tlačidlá na úpravu hlasitosti, tlačidlo na úpravu zvuku medzi hrou a hovorom, zapnutie/vypnutie aj stlmenie mikrofónu. Je tu prítomný aj audio konektor a USB-C konektor na nabíjanie. Práve cez USB-C konektor sa pomocou trojmetrového káblu slúchadlá pripájajú k zariadeniu.

Zdroj | JBL

Slúchadlá JBL Quantum 400 sú certifikované pre komunikačné služby ako Discord a TeamSpeak. Taktiež ich môžete pripojiť ku platformám PC, Mac, Android, iOS, Xbox, PlayStation a Nintendo Switch.

Herné slúchadlá JBL Quantum 400 sa bežne predávajú za cenu 99,9 eur. Aktuálne však prebieha akcia, kedy si tento model môžete zakúpiť už za 74,99 eur, čo je úspora 24,91 eur alebo aj 25 %. Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne, kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.