Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Smart reproduktor za facku? Kúpte ho takmer s 32 % zľavou

Smart reproduktor za facku? Kúpte ho takmer s 32 % zľavou
Zdroj | Google
Richard Pliešovský
Smart reproduktor za facku? Kúpte ho takmer s 32 % zľavou
Zdroj | Google
Zdroj | Google

To, že inteligenté reproduktory nemusia byť nutne drahé, nás presvedčí šikovný model od Google. Model Nest Mini 2. generácie teraz viete kúpiť takmer s 31,8 % zľavou, čo určite poteší každého, kto hľadá šikovné zariadenie na ovládanie smart domácnosti, ale i na počúvanie.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Google Nest Mini 2 má kompaktné prevedenie a môžete ho ovládať hlasom. Stačí povedať frázu Hey Google a on vám prehrá hudbu zo streamovacej platformy, môžete si vypočuť naplánované udalosti, zistiť predpoveď počasia, zapísať poznámky, či ovládať smart domácnosť. Nest Mini 2 je totiž kompatibilný s tisíckami inteligentných zariadení, ako sú svetlá, termostaty a zámky na dverách.

Zdroj | Google

Uplatní sa naozaj v každej domácnosti, môžete si ho dokonca pripevniť na stenu. Oproti prvej generácii má raz tak väčšie basy a vylepšenú technológiu rozpoznávania hlasu. Bezdrôtové spojenie zabezpečuje Wi-Fi a Bluetooth, spárujete si ho so zariadeniami s OS Android a iOS. Jeho hmotnosť je len 172 g pri rozmeroch 42 x 98 x 98 mm.

Inteligentý reproduktor s hlasovým ovládaním Google Nest Mini 2 sa bežne predáva za 39,90 eur, teraz môže byť váš už od 27,20 eur, čo je zľava vo výške 31,8 %. Ušetríte tak 12,70 eur. Výhodné ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.