Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #iOS
  • 2 min.
  • 8.3.2019

Kto povedal, že banka by mala byť nudná?!

Kto povedal, že banka by mala byť nudná?!
Zdroj | 365.bank
PR článok
Kto povedal, že banka by mala byť nudná?!
Zdroj | 365.bank
Zdroj | 365.bank

Ak nás sleduješ pravidelne, určite nemôžeš povedať, že si doposiaľ o 365.bank nepočul. Priniesli sme ti informácie o nej ešte v čase, keď bola v beta prevádzke, ale aj potom, ako sa spustila jej ostrá prevádzka. 365.bank je totiž mobile First bankou, takže pre vykonávanie úkonov nie je potrebná návšteva žiadnej pobočky.

365.bank je bankou najmä pre moderných ľudí, ktorí nechcú stáť v radoch, tlačiť si poradové čísla, alebo strácať svoj čas. Všetko od založenia účtu až po jeho samotné používanie zvládneš vykonávať priamo vo svojom smartfóne.

So spustením ostrej prevádzky prišla aj 365.bank s novými funkcionalitami, ktoré ti používanie aplikácie a samotné bankové operácie ešte uľahčia. Práve preto sme pripravili krátke video, v ktorom si môžeš pozrieť tie najväčšie novinky, ktoré čakajú každého používateľa 365.bank.

Novým produktom, ktorý oceníš je určite Syslenie, teda automatické sporenie. Je to tak jednoduché, že ho budeš chcieť určite používať. V podstate si ho môžeš predstaviť ako keby si si sám sebe dával tringelt za každú vykonanú transakciu, alebo každú platbu kartou.

Sám ostatneš prekvapený, ako sa ti postupne budú na účte zbierať prostriedky, a to iba preto, že svoj účet používaš. Sám si podľa svojich preferencií môžeš vybrať, či si budeš sporiť centy z každej transakcie, alebo budeš svoje platby vždy zaokrúhľovať smerom nahor.

Zabudnúť pritom nesmieme ani na samotný účet, ktorý máš zadarmo, a tým myslím naozaj zadarmo. Žiadne skryté poplatky za vedenie, založenie, alebo používanie účtu ťa neprekvapia. V budúcnosti navyše pribudne aj prémiový balík, všetky súčasné funkcie však ostávajú stále zadarmo.

Funkcionalitou, ktorá ti vždy povie, koľko môžeš reálne minúť je inteligentný zostatok. Namiesto niekoľkých zostatkov, ktoré ti nič nepovedia tak máš na svojom účte vždy prehľad o tom, koľko prostriedkov reálne môžeš ešte minúť bez toho, aby ti nejaké chýbali na tvoje pravidelné platby.

Povestnou čerešničkou na torte sú potom ešte všetky tie drobné vylepšenia, ktoré ti budú pomáhať v pravidelnom používaní aplikácie 365.bank. Patrí sem napríklad možnosť platiť pomocou svojho smartfónu vďaka Google Pay. Nebudeš tak musieť so sebou nosiť svoju kartu.

Navyše môžeš vďaka 365.bank získať aj rôzne zľavy. Stačí ak si aktivuješ službu Peniaze S5 a budeš využívať svoj účet v 365.bank. Na svoje nákupy tak získaš nielen zaujímavé zľavy, ale ušetrené peniaze si môžeš nechať automaticky posielať na Syslenie.

Ak budeš pravidelne používať svoj účet, určite oceníš aj možnosť fulltextového vyhľadávania v transakciách, alebo posielanie peňazí priamo na meno, či integrovaný skener QR kódov, IBAN, alebo čiarových kódov. To sú tie malé drobnosti, ktoré jednoducho budeš milovať a veľmi rýchlo si na ne zvykneš.