Kto ponúka 10 % zľavu na tech vychytávky v novom Nivy centre?

ZDROJ | NAY

Na našich stránkach vám pravidelne prinášame informácie o zaujímavých zariadeniach, ale aj o možnostiach ich výhodnej kúpy. Nie je tomu inak ani dnes. Možnosť získať naspäť až 10 % z ceny nákupu je určite veľmi zaujímavou voľbou ako úsporne nakupovať. O čo presne ide?

Určite ste zaregistrovali, že včera v Bratislave otvorili nové Nivy centrum. V moderných priestoroch sa nachádza okrem iných prevádzok aj nová predajňa NAY. Práve tam môžete využiť ponuku získať späť 10 % z vášho nákupu. Otváracia akcia prebieha od štvrtka, 30. septembra do nedele 3. októbra do 21:00 hod.

ZDROJ | NAY

Ako na to?

Je to veľmi jednoduché. Príďte si pozrieť vynovenú lokalitu v Nivách a pri tej príležitosti navštívte novootvorenú predajňu NAY. Tam si kúpte čokoľvek, čo majú na sklade. Pri platbe predložte svoju NAY Extra kartu a získajte 10 % späť z nákupu.

Body z vášho nákupu sa na kartu pripíšu nasledujúcim spôsobom: 2 % (resp. 3 %, podľa úrovne vašej karty) okamžite po zaplatení tovaru v pokladni, zvyšné percentá do 3 pracovných dní. Čiže, ak máte napríklad modrú NAY Extra kartu, tak 2 % vám pripočítajú hneď pri nákupe a 8 % do 3 pracovných dní.

Pozrite siNa vlastnej koži sme si vyskúšali NAY Smart App

ZDROJ | NAY

V prípade, že ešte nie ste členom NAY Extra klubu, nič sa nedeje. Zaregistrujú vás priamo pri pokladni a vďaka karte budete dostávať ku každému nákupu 2 % aj v budúcnosti. Okrem toho sa na vašom účte uložia aj všetky doklady o nákupe a tak sa už nikdy nestane, že nebudete môcť reklamovať tovar len kvôli tomu, že ste niekde založili doklad o kúpe. Do NAY Extra klubu sa tiež môžete zaregistrovať na webstránke nay.sk.

ZDROJ | NAY

Viete, že NAY má spolu s prevádzkou v Nivy centrum už sedem predajní v Bratislave?

Vďaka práve prebiehajúcej akcii viete výrazne ušetriť, či už plánujete kúpiť nový televízor, notebook, smartfón, domácu techniku, ale aj množstvo rôznych smart gadgetov. Musíte uznať, že možnosť ušetriť desatinu z ceny akéhokoľvek zariadenia, ktoré uvidíte na predajni sa len tak ľahko nevidí.

Pozrite siTOP 9 notebookov a tabletov, ktoré sú ideálne do školy

Takto môžete spojiť príjemné s užitočným. Pozrieť sa na zaujímavý komplex kombinujúci autobusovú stanicu, nákupné centrum, administratívnu vežu s tržnicou a strešným parkom a zároveň využiť skvelú zľavu s možnosťou kúpiť si užitočného pomocníka do domácnosti, alebo si len tak urobiť radosť.

ZDROJ | NAY

Kde nájdete novú predajňu NAY? Na adrese Mlynské nivy 3, 821 09 Ružinov. Pripomíname, že akcia platí od 30. septembra do 3. októbra 2021 do 21:00 len v predajni NAY v Nivy centrum Bratislava.

Článok sme pripravili v spolupráci s partnerom NAY.

ZdrojNAY

Komentáre k článku