Kto by už dnes za účet platil?!

Niekto veľmi múdry dávnejšie povedal jednu velikánsku pravdu „najlepšie veci sú zadarmo“. Práve preto milujeme služby ako je WhatsApp, Waze, Instagram, alebo iné. Bohužiaľ sa aj napriek tomu občas nejaké tie poplatky nájdu. A možno o nich ani ty nevieš. Komu by sa však dnes chcelo platiť za tak základnú vec, akou je bankový účet.

ZDROJ | 365.bank

Áno, je pravda, že banky dnes ponúkajú rôzne zvýhodnenia, vďaka ktorým sa človek pri väčšom úsilí môže prepracovať k výslednej sume 0 eur za účet, ale spravidla je tam vždy nejaké to „ALE“. Buď si musíš naň nechať posielať výplatu, alebo byť na ňom aktívny, či mať ešte ďalší bankový produkt a pod.

Pozrite siTak čo? Ty už syslíš?

Našťastie aj v tomto existujú výnimky, ako je napríklad účet v 365.bank. Ten si môžeš založiť a používať úplne zadarmo. Naozaj, žiadne skryté poplatky ani ďalšie podmienky ťa nebudú strašiť v noci za rohom. Jednoducho si účet založíš sám priamo na kávičke a nikto nebude od teba chcieť ani jeden cent za jeho založenie. Prečo teda ešte stále rozmýšľaš nad tým, či je to naozaj pravda? Rýchlo navštív túto stránku, kde sa sám presvedčíš o tom, že vôbec netáram.

Samozrejme založením, či používaním účtu zadarmo sa to nekončí. V 365.bank si okrem toho užiješ aj množstvo iných výhod, z ktorých ti padne sánka. Vedel si napríklad o tom, že si priamo v aplikácii môžeš vytvoriť sporenie na čokoľvek? Lepšie povedané až 50 takých sporení. Je jedno, či sú tvojim snom nové kolesá na auto, najnovší smartfón, alebo len chceš ísť na dovolenku.

Pozrite siInteligentný vie byť aj tvoj zostatok!

Na takéto sporenie, môžeš posielať peniaze pravidelne, alebo ich jednoducho do sporenia presunúť len v momente, keď to uznáš za vhodné. Je to len na tebe. Ak však máš problém udržať sa na uzde, môžeš si sporenie skryť a tak nasporené peniaze neuvidíš do momentu, kým naozaj nebudeš chcieť.

Tvoj účet v 365.bank ti môže sporiť aj sám a to vďaka unikátnemu automatickému sporeniu, ktoré sa volá Syslenie. Pri každom využití tvojej karty alebo prevode na účte sa ti tak automaticky nejaké tie peniažky odložia bokom. Tringelt tak nebudeš nechávať v podniku, ale bude sa ti sám pekne zbierať na tvojom účte. Podrobne však nájdeš všetky informácie o tom, ako správne sysliť v tomto článku.

Ak sa o 365.bank zaujímaš aj ty, je veľký predpoklad, že patríš medzi moderných digitálnych ľudí, ktorí vedia oceniť „mobile first“ prístup banky a moderné technológie. Určite potom vieš aj o tom, že niektoré služby, ako je napríklad streamovacia služba Spotify, majú okrem bezplatnej aj svoju prémiovú verziu.

Tá za nejaký poplatok ponúkne vždy funkcionality navyše. A teraz ti prezradím jedno malé tajomstvo. Aj 365.bank pripravuje prémiový produkt, ktorý za drobný poplatok ponúkne ešte viac možností. Nie, neboj sa, účet bude aj naďalej zadarmo, tak ako tomu bolo doposiaľ.

Ak sa však rozhodneš pre prémiový produkt, získaš niektoré funkcie navyše a vďaka nim aj rôzne výhody. Zatiaľ ti však nemôžem viac prezradiť. Určite nás však sleduj a nič ti neunikne.

Komentáre k článku