Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

KONEČNE KVALITNÝ ZVUK KDEKOĽVEK Sennheiser Memory Mic | MAREKOVA MINÚTA

KONEČNE KVALITNÝ ZVUK KDEKOĽVEK Sennheiser Memory Mic | MAREKOVA MINÚTA
Marek Šimunek
KONEČNE KVALITNÝ ZVUK KDEKOĽVEK Sennheiser Memory Mic | MAREKOVA MINÚTA

Smartfóny dnes dokážu natáčať naozaj kvalitné videá, ale v prípade zvuku môžete veľmi rýchlo naraziť na limity mikrofónov, ktoré smartfón obsahuje. Problematickými sú najmä prázdne miestnosti, alebo naopak rušné prostredie.

Ak často natáčate video prostredníctvom svojho smartfónu, máme pre vás jeden tip. Je ním Bluetooth mikrofón Sennheiser Memory Mic.

Tento kompaktný mikrofón môžete vďaka magnetu a klipu jednoducho umiestniť na oblečenie, alebo iné predmety. Disponuje batériou, ktorá vydrží štyri hodiny záznamu a pre jej nabíjanie máte k dispozícii USB-C konektor.

Rovnaké štyri hodiny vysokokvalitného audia pojme aj integrovaná pamäť. Pre ovládanie Sennheiser Memory Mic využívate aplikáciu vo vašom v smartfóne. Prostredníctvom nej môžete nielen spustiť nahrávanie, ale aj synchronizovať už vytvorené nahrávky priamo do smartfónu.

V nastaveniach aplikácie nájdete aj možnosť zmeny citlivosti daného mikrofónu, aby ste si snímanie vedeli jednoducho prispôsobiť pre prostredie, v ktorom sa práve nachádzate. Aplikáciu však môžete okrem samotného audia využiť aj na nahrávanie videa, ktoré bude priamo obsahovať synchronizovanú audio stopu.

https://youtu.be/M5LtLbERvpY

Všetky tieto informácie a ešte aj niečo navyše sa dozviete v novej časti Marekovej Minúty, ktorú sme pre vás pripravili. Ak teda nemáte veľa času, ale radi by ste sa dozvedeli niečo nové, určite si naše najnovšie video pozrite, veď vám zaberie len jednu minútu času.