Klipsch konečne spustí predaj nových slúchadiel. Zaujmú T5 II Sport McLaren

ZDROJ | Klipsch

Klipsch začne od augusta predávať nové modely bezdrôtových slúchadiel. Tešiť sa môžete zo série T5 II, ktorá príde vo verziách T5 II, T5 II Sport a v špeciálnej edícii T5 II Sport McLaren.

Keď sa v januári konala výstava CES 2020, nikto netušil, ako koronavírus zmení fungovanie celej planéty. Na veľtrhu nechýbal Klipsch, ktorý okrem iného predstavil nové modely slúchadiel. Séria T5 II sa do predaja dostane v priebehu augusta, špičkový model T10 príde na trh o čosi neskôr.

Klipsch T5 II je úplne prepracovaným nástupcom modelu T5, ktorý bol predstavený minulý rok. Aj keď slúchadlá neboli vyslovene zlé, kvalita ich zvuku nebola najlepšia. Klipsch druhú generáciu úplne prepracoval. Teraz sú o 25 % menšie a lepšie kopírujú tvar ucha pre väčšie pohodlie. V balení sa tiež nachádza šesť párov náušníkov, ktoré lepšie by mali vyhovovať naozaj každému (väčšina slúchadiel obsahuje len tri).

ZDROJ | Klipsch

Slúchadlá majú novú Bluetooth anténu, ktorá má poskytnúť lepšie spojenie, o zlepšenú kvalitu zvuku sa postarajú nové meniče a membrány. Výdrž batérie je 8 hodín, spolu s dobitím v puzdre je to 32 hodín.

T5 II dostávajú režim transparentnosti zvuku, vďaka nemu budete mať prehľad o tom, čo sa deje okolo vás aj bez toho, aby ste si ich museli zložiť z uší. Nová generácia má krytie IP67 (prach a voda), čo je zlepšenie oproti predchádzajúcemu modelu s IPX4.

Pozrite siKlipsch sa pochválil novou generáciou plne bezdrôtových slúchadiel

T5 II Sport je úplne nový model, ako naznačuje ich názov, slúchadlá majú odolnejšie puzdro, ktoré je samé o sebe pracho- a vodotesné s krytím IP67. Puzdro má okrem toho systém na odvádzanie vlhkosti, ktorý udržuje štuple v suchu a podporuje bezdrôtové nabíjanie. Aj tu nájdete v balené šesť rôznych nástavcov do uší plus jedny s pamäťovou penou Comply. Aj tento model ponúka 8 hodinovú výdrž na jedno nabitie (spolu 32 hodín). Vybrať si môžete z čiernej, bielej a zelenej farby.

Systém na odvádzanie vlhkosti vo vnútri puzdra zaistí, že slúchadlá zostanú suché aj pri intenzívnom športovaní, alebo v nepriaznivom počasí.

ZDROJ | Klipsch

Najdrahší model je McLaren T5 II Sport. Za 20 dolárov navyše získate slúchadlá v efektnej oranžovej farbe, obal z uhlíkových vlákien a podložku na bezdrôtové nabíjanie. Ostatné funkcie sú rovnaké ako má verzia Klipsch T5 II Sport.

Klipsch T5 II sa budú predávať za 199 dolárov, T5 II Sport za 229 dolárov a T5 II Sport McLaren za 249 dolárov. Slúchadlá sa síce začnú predávať až o mesiac, ale už teraz sa dajú predobjednať.

ZDROJ | Klipsch

ZdrojKlipsch

Komentáre k článku

Milí čitatelia a návštevníci portálu TECHBOX.sk, pre skvalitnenie našich služieb používame súbory cookies. Prehliadaním stránky TECHBOX.sk súhlasíte s používaním týchto súborov. Viac info