Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kedy, ak nie teraz? Samsung Galaxy Watch5 sú teraz konečne za ľudovú cenu

Kedy, ak nie teraz? Samsung Galaxy Watch5 sú teraz konečne za ľudovú cenu
Richard Pliešovský
Kedy, ak nie teraz? Samsung Galaxy Watch5 sú teraz konečne za ľudovú cenu

Ponuka inteligentných hodiniek je naozaj pestrá a dnes ich vyrába prakticky ktokoľvek. Ak sa však nenecháte nachytať na smiešne nízke ceny za noname produkty a chcete, aby vám na zápästí bežala naozaj výkonná a spoľahlivá mašinka, vyberať si môžete len u niekoľkých výrobcov.

Medzi spoľahlivú značku s dlhoročnými skúsenosťami môžeme do top trojky smelo zaradiť Samsung. Aktuálne si môžete kúpiť najnovší model Samsung Galaxy Watch5 40mm SM-R900 za perfektnú cenu. V O2 je to napríklad 216 eur.

V poradí piata generácia Galaxy Watch prichádza v troch farebných odtieňoch a je vybavená množstvom senzorov. Nájdete tu napríklad výkonný bioakívny senzor Samsung 3v1, ktorý efektívne ovláda tri rôzne zdravotné metriky. Konkrétne je to senzor bioelektrickej impedančnej analýzy, senzor na meranie EKG a optický senzor srdcového tepu. Vďaka tomu sa dozviete nielen o tom, ako je na tom vaše srdce, ale získate prehľad o vašom telesnom tuku (BIA) až po hmotnosť priečne pruhovaného svalstva.

Obsah pokračuje pod reklamou
Pozrite si

Samsung Galaxy Watch5 ohúria funkciami, Watch5 Pro vymieňajú lunetu za odolnosť

Galaxy Watch5 spočítajú vaše kroky, kalórie, dokonca i cviky. Podporujú viac ako 90 športových aktivít, ktoré na svojich hodinkách môžete zaznamenávať. Priamo zo zápästia môžete telefonovať, odpovedať na textové správy či dokonca si prehrávať videá. V prípade potreby je vám k dispozícii hlasový asistent Google. Určite oceníte možnosť bezkontaktných platieb pomocou hodiniek.

Super AMOLED displej má 1,19″ a chráni ho zafírové sklíčko. Interná pamäť je 16 GB. Hodinky sú vodeoodolné a spĺňajú štandardy 5ATM, IP68 a tiež americkú normu MIL-STD-810H. Rýchlonabíjanie je naozaj rýchle, vďaka nemu máte Galaxy Watch5 nabité z 0 na 45 % za 30 minút.

Samsung Galaxy Watch5 40mm SM-R900 vás potešia svojim dizajnom a zaujmú množstvom praktických funkcií. V čase ich príchodu na trh (28. august 2022) sa 40 mm verzia predávala za 299 eur. Dnes je už k dispozícii aj v oveľa nižšej sume. Zaujímavé ceny nájdete na Heureka.sk, kde ich ponúkajú i overené e-shopy a vy ich môžete získať aj s 27 % zľavou:

Ak sa vám widget nezobrazuje správne kliknite sem.

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.