Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Kde a ako sledovať Majstrovstvá Európy vo futbale?

Kde a ako sledovať Majstrovstvá Európy vo futbale?
Zdroj | TASR/AP
Richard Pliešovský
Kde a ako sledovať Majstrovstvá Európy vo futbale?
Zdroj | TASR/AP
Zdroj | TASR/AP

Majstrovstvá Európy vo futbale 2020 sa konajú až tento rok. Príčina je zrejme každému jasná – pandémia. Turnaj sa bude konať v 12 mestách v 12 krajinách UEFA v dňoch 11. júna až 11. júla 2021, semifinálové duely a finále sa odohrajú na štadióne Wembley v Londýne. Pripomíname, že obhajcom titulu je Portugalsko, ktoré zvíťazilo v predchádzajúcom ročníku v roku 2016.

V našom článku sa však nebudeme venovať tipom na výsledky, ale ako ste sa isto dovtípili, ukážeme si, cez čo sa budete môcť na túto športovú udalosť pozerať.

Podobne ako MS 2021 v hokeji, aj EURO 2020 vám prinesie verejnoprávna RTVS. Dokopy to bude až 51 zápasov, ktoré si môžete užiť v priebehu najbližších týždňov.

Ak fandíte futbalu, určite vás poteší, že RTVS prinesie takmer všetky zápasy EURO 2020 naživo. Okrem šiestich zápasov posledného kola základných skupín, ktoré sa hrajú paralelne. Tie si môžete pozrieť zo záznamu na stránke futbal.rtvs.sk, kde si, samozrejme, môžete pozrieť aj naživo vysielané zápasy.

Všetky tri zápasy slovenských reprezentantov budete môcť počúvať aj v rozhlasovom vysielaní v Rádiu Slovensko formou živej reportáže.

Pozrite si

MS 2021 v hokeji práve začínajú! Ako sledovať zápasy?

Futbalové zápasy viete sledovať nielen na webstránke, ale aj priamo v oficiálnej aplikácii EURO 2020 Official. Takto budete mať vždy poruke všetky aktuálne výsledky s množstvom informácií, vrátane živých vystúpení a pohľadov do zákulisia. Je k dispozícii pre obidve platformy (Android a iOS).

Zdroj | UEFA

EURO 2020 môžete sledovať aj pomocou služieb slovenských operátorov, konkrétne môžete využiť O2 TV SK, Orange TV, Magio Go alebo Swan Go. Všetky platformy sú k dispozícii aj na mobilných zariadeniach (Android a iOS).

Dodávame, že tak ako majstrovstvá v hokeji, tak aj vo futbale si môžete užiť spolu s priateľmi na veľkom obraze vďaka šikovným projektorom. Športu zdar!