Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Juraj Andrejka - S HoppyGo zarobí aj tvoja stará Fabia | TECHTALKS

Juraj Andrejka - S HoppyGo zarobí aj tvoja stará Fabia | TECHTALKS
TECHBOX
Juraj Andrejka - S HoppyGo zarobí aj tvoja stará Fabia | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s Jurajom Andrejkom z platformy HoppyGo. Vedeli ste, že vaše auto môže zarábať, keď ho nepotrebujete?

Juraj Andrejka šéfuje HoppyGo na Slovensku, kde môžeš zarábať na svojom aute aj ty. Ako to celé funguje a môžeš si požičať aj Jurajove auto? Michal sa pýtal a Juraj veľa prezradil.

HoppyGo je totiž platforma, ktorá umožní komukoľvek zarábať na svojom aute. Môžeš tak nechať svoje auto v čase keď ho nepotrebuješ niekomu, kto ho využije. Naopak ty si môžeš požičať skvelé auto trebárs na dovolenku, alebo len tak si vyskúšať novú Teslu či elektromobil.

Rozhodne vám odporúčame pozrieť si nový diel TECHTALKS s moderátorom Michalom Krajčírom a hosťom Jurajom Andrejkom z HoppyGo.

PS: Ak si chcete vyskúšať HoppyGo, stačí si stiahnuť appku HoppyGo a s kódom TECHTALKS získaet zľavu 20 € na svoju objednávku ? Platí do 31.9.2021

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Jurajom Andrejiom z HoppyGo, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.