Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Júlové PlayStation Plus bude v znamení vynikajúceho Crasha Bandicoota

Júlové PlayStation Plus bude v znamení vynikajúceho Crasha Bandicoota
Zdroj | PlayStation
Michal Spiegel
Júlové PlayStation Plus bude v znamení vynikajúceho Crasha Bandicoota
Zdroj | PlayStation
Zdroj | PlayStation

Sony sa v júli môže pochváliť skvelou ponukou pre predplatiteľov PlayStation Plus. Tí dostanú okrem dvojice hier The Dark Pictures Anthology: Man of Medan and Arcadegeddon, aj skvelú arkádu Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

PS4/PS5

Posledné pokračovanie ikonickej arkády s Crashom Bandicootom, Dr. Neo Cortexom a N. Tropy, v ktorom budete cestovať v čase a ohýbať realitu. V tomto pokračovaní si navyše vyskúšate hru aj za hlavného záporáka. Nechýba bohaté množstvo levelov a bonusov, takže o znovuhrateľnosť bude postarané.

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

PS4

Štýlová hororová adventúra od tvorcov Until Dawn či The Quarry. Päť priateľov sa vyberie na výlet loďou. Všetko sa však zmení na horor, v ktorej môžu vaše postavy zomrieť. Hra ponúka možnosť online hry ale aj offline, kde môžete s kamarátmi rozhodovať o osude postáv.

Arcadegeddon

PS4/PS5

Keď máte náladu na niečo zábavné a kooperatívne, pre vás je tu arkádová strielačka Arcadegeddon, v ktorej budete zachraňovať svet pred zlou korporáciou. Nechýba podpora pre online hru.

Pozrite si

Júnové PlayStation Plus prinesie v roku 2022 vynikajúci God of War a iné tituly

Hry sa budú dať stiahnuť od 5. júla 2022 a budú dostupné do 8. augusta 2022. Do 4. júla 2022 máte navyše poslednú možnosť si stiahnuť júnovú ponuku v podobe God of War, Naruto to Boruto: Shinobi Striker a Nickelodeon All-Star Brawl. O týchto novinkách si môžete prečítať v našom minulomesačnom článku.