Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Jeseň s Apple - aké zariadenia môžeme očakávať?

Jeseň s Apple - aké zariadenia môžeme očakávať?
Zdroj | MacRumors
Richard Pliešovský
Jeseň s Apple - aké zariadenia môžeme očakávať?
Zdroj | MacRumors
Zdroj | MacRumors

Už o niekoľko týždňov nám Apple predstaví najnovšie iPhony a Apple Watch. To však zďaleka nie je jediné, na čo sa môžeme (okrem tretej vlny pandémie) tešiť. Čo teda môžeme očakávať?

Portál Bloomberg zverejnil zoznam noviniek, ktorá vraj Apple do konca roka pripraví. Pozrime sa na ne.

Zdroj | Apple

iPhone 13

Nové iPhony prinesú len niekoľko zmien. V minulosti Apple tieto modely označoval ako S, teraz ich však takmer na 100 % nepomenuje ako iPhone 12S, ale „šťastným“ číslom 13. Nová séria príde s menším výrezom v displeji, ktorý bude vybavený rýchlou obnovovacou frekvenciou (120 Hz) v prípade modelov Pro. Poháňať ich bude čipset A15.

Pozrite si

Čo prinesie nový iPhone 13 okrem 1 TB pamäte?

Apple Watch Series 7

Smarthodinky nás majú osviežiť novým dizajnom, ktorý zapadá do línie iPadov Pro a iPhonov. Budú teda „plochejšie“ s rovnými bokmi. Očakáva sa rýchlejší procesor a príchod ďalších zdravotných funkcií.

Zdroj | Apple

AirPods 3

Základný model slúchadiel od Apple má prísť už v tretej generácií. Budú mať kratšie stonky a puzdru sa bude podobať na to od AirPods Pro. Očakávať nemáme ANC, alebo transparentný režim, i keď nový dizajn pomôže s lepšou izoláciou vonkajších zvukov.

Pozrite si

Budú nové AirPods od Apple vybavené monitoringom zdravia?

iPad mini 6 a iPad 9. generácie

Nový mini iPad má priniesť užšie rámiky a prekopaný dizajn. Poháňať ho vraj bude čipset A15, nabíjať sa bude cez USB-C port a nebude chýbať ani magnetický konektor, ktorý poznáme z modelov Pro a Air.

Základný model iPadu má byť o niečo rýchlejší, tenší a… stále rovnako nudný.

MacBook Pro

Neočakávame, že novým MacBook Pro bude predstavený spolu s iPhonmi a Apple Watch, na ten si spoločnosť určite nájde samostatný priestor, ponúka sa októbrový termín. Nové Pro modely by mali mať 14- a 16-palcové obrazovky, ktoré budú poháňať procesory M1X. Špekuluje sa aj o Mini LED displejoch. To je však v súčasnom stave globálneho nedostatku polovodičov naozaj veľmi otázne.

Zdroj