Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Jeden nabíjací adaptér na cesty? Anker má pre vás skvelé riešenie

Jeden nabíjací adaptér na cesty? Anker má pre vás skvelé riešenie
Zdroj | Anker
Michal Sobek
Jeden nabíjací adaptér na cesty? Anker má pre vás skvelé riešenie
Zdroj | Anker
Zdroj | Anker

Spoločnosť Anker, ktorá sa venuje rôznemu typu príslušenstva, priviedla na trh nový adaptér. Obsahuje štvoricu USB-C portov a zabezpečí, že na stole nikdy nebudete mať z káblov chaos a neporiadok.

Pozrite si

Anker prináša druhú generáciu nabíjačiek GaN. Sú oveľa lepšie

Samotný adaptér vyzerá ako menšia biela tehla. Aj napriek tomu, že je relatívne kompaktný, tak obsahuje štvoricu USB-C portov. Dva 20-wattové porty sú určené na nabíjanie menších zariadení, ako napríklad smartfóny, tablety, smart hodinky alebo slúchadlá.

Ďalšie dva USB-C konektory majú výkon 60 a 100 W. To je dosť aj na nabitie notebooku, čo sa určite na cestách hodí, že na všetko vám bude stačiť jeden adaptér.

Zdroj | Anker

Pri takýchto hodnotách nebude problém súčasne nabíjať najnovší 14-palcový MacBook Pro a popritom ešte aj iPhone. Treba trochu rozmýšľať nad tým, ako tieto zariadenia pripojiť. Každé ďalšie zariadenie na nabíjanie znižuje výkon 100-wattového výstupu.

V balení sa nachádza aj odnímateľný 1,5-metrový napájací kábel, takže tento adaptér nemôžete dať priamo do zásuvky, keďže mu chýbajú hroty.

Pozrite si

Anker má nový model Liberty 3 Pro. Vyznačujú sa najmä pridaním funkcie ANC

Cena tejto nabíjačky je 120 dolárov a predáva sa aktuálne na Amazone. To je pomerne vysoká cena, ale ide o to pohodlie, ktoré s daným produktom dostanete. Jeden adaptér na všetko sa môže hodiť na cestách, ale využijete ho aj na svojom pracovnom stole, kde vám už nebude zavadzať spleť káblov.

Aj keď nejde o perfektnú nabíjačku, zdá sa, že je to dobrý doplnok najmä na cesty. Ak máte veľa zariadení s USB-C a potrebujete ich všetky naraz nabiť pomocou relatívne kompaktnej kocky, adaptér Anker 547 určite stojí za pozornosť.

Zdroj