Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

JBL Xtreme 2 - bezdrôtový reproduktor s 10 000 mAh batériou

JBL Xtreme 2 - bezdrôtový reproduktor s 10 000 mAh batériou
Zdroj | JBL
Michal Spiegel
JBL Xtreme 2 - bezdrôtový reproduktor s 10 000 mAh batériou
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Spoločnosť JBL si pre nás toto leto opäť pripravila nový bezdrôtový outdoor reproduktor. Napriek vyššej cene sa môžete u nového JBL Xtreme 2 tešiť na poriadnu výdrž batérie.

Leto už klope na dvere a takmer všetci sa chystajú niekam k vode. Či už je to more, kúpalisko alebo jazero, výlet s partiou sa neobíde bez dobrej hudby. Aj preto tu je JBL Xtreme 2.

Spoločnosť JBL pokračuje v overenej klasike a po dizajnovej stránke sa drží valcovitého tvaru. Reproduktor je vybavený štyrmi meničmi a dvomi JBL basovými žiaričmi. Na povrchu nájdete textilnú membránu, ktorá obaľuje valcovitý reproduktor JBL Xtreme 2.

Zdroj | JBL
Pozrite si

JBL Boombox – prenosný reproduktor, ktorý vás poriadne rozvibruje

Prehrávanie prebieha už klasicky cez technológiu Bluetooth 4.2. Najväčším lákadlom je však 10 000 mAh batéria, ktorá sľubuje až 15 hodín prehrávania na jedno nabitie, čo však samozrejme závisí od úrovni hlasitosti.

Nabitie podľa oficiálnych informácií trvá 3,5 hodiny. Čo sa týka odolnosti, reproduktor disponuje IPX7 certifikátom, ktorý ho chráni voči vode. Frekvenčný rozsah reproduktoru je 55 Hz až 20 kHz.

Ako už býva u JBL zvykom, aj reproduktor JBL Xtreme 2 disponuje funkciou Connect+, ktorá umožňuje vzájomné prepojenie reproduktorov s ostatnými reproduktormi od JBL, ktoré majú túto funkciu. JBL Xtreme 2 sa môže pripojiť k viac ako 100 takýmto reproduktorom.

Zdroj | JBL
Pozrite si

JBL Link Bar – prvý Android TV soundbar so službou Google Assistant

Keďže reproduktor je objemnejší, na jeho vrchnej časti nájdete háčiky na pripojenie popruhu na prenášanie. Letných pivárov poteší otvárač na fľaše, ktorý nájdete na samotnom popruhu. Hmotnosť reproduktoru je takmer 2,4 kilogramu a veľkosťou pripomína masívny kúsok JBL Boombox.

Reproduktor JBL Xtreme 2 je k dispozícii v troch farebných spracovaniach – čiernom, modrom a zelenom za cenu 289 €, čo síce nie je zrovna najmenej, no pri značke JBL sa môžete tešiť na kvalitný zvuk.

Zdroj | JBL
Zdroj