JBL ukázalo štyri produkty zo série Link s Google Asistant

ZDROJ | JBL

Štvorica produktov z dielne JBL má v sebe vstavaný nielen Google Assistant, ale aj Chromecast. Takáto kombinácia umožní aj osamelým ľuďom porozprávať sa. Ale teraz vážne, vďaka týmto dvom nástrojom môže používateľ vydávať pokyny, pýtať sa, či prehrávať hudbu. Chromecast zase umožní bezdrôtovo prenášať hudobný alebo video obsah z mobilu či tabletu.

O aké produkty sa jedná? Ide o soundbar JBL Link Bar, inteligentný reproduktor Link View s obrazovkou a dvojicou slúchadiel JBL Everest 710GA a JBL Everest 110GA.

ZDROJ | JBL

Soundbar Link Bar obsahuje tri HDMI vstupy a jeden výstup, všetky už plne kompatibilné so 4K videom. Zariadeniu samozrejme nechýba Bluetooth a LAN konektor pre káblový internet. Android TV je ďalším zaujímavým bonusom tohoto zariadenia. Používateľ si k JBL Link Baru môže prikúpiť aj subwoofer, ten ho výjde na 300 libier.

ZDROJ | JBL

Spoločnosť JBL už Link Bar predstavila, ale doteraz sa nevedelo kedy príde do predaja a za koľko. My teraz už vieme, že sa začne predávať až na jar v roku 2019 za 350 libier.

Pozrite siJBL Link Bar – prvý Android TV soundbar so službou Google Assistant

ZDROJ | Harman

JBL Link View sa už tiež ukázal začiatkom roka na naších stránkach. Reproduktor robí zaujímavým práve 8-palcový dotykový HD displej a 5 mpx predná kamera, vďaka ktorej môžu jeho majitelia uskutočňovať videohovory. Inteligentný reproduktor podporuje 24-bitový, 96 kHz streaming. Vďaka pasívnemu žiariču má hlboké a bohaté basy, ktoré dopĺňajú dvojicu 10 wattových reproduktorov.

Pozrite siJBL LINK View – Google Assistant s kvalitným zvukom a s obrazovkou

ZDROJ | Harman

Link View má certifikát IPX4, čo znamená, že je odolný aj voči striekajúcej vode. Google Assistant a Chromecast zabezpečí hlasové ovládanie, vďaka ktorému môžete ľahko zavolať priateľom či rodine, pozerať si na obrazovke videá na YouTube, alebo fotografie z dovolenky. Predávať sa začne začiatkom budúceho roku za 250 libier.

ZDROJ | JBL

Bezdrôtové náušné slúchadlá JBL Everest 710 GA dokážu prehrávať hudbu až 25 hodín. Frekvenčnú charakteristiku majú od 10 Hz do 22 kHz, Bluetooth je tu vo verzii 4.1. Slúchadlá sa nabíjajú sa pomocou Micro USB konektora a podporujú rýchle nabíjanie.

https://youtu.be/IHireuoluwY

Kúpiť sa dajú už teraz, k dispozícii sú dve farebne varianty – čierna a strieborná, ich cena je stanovená na 230 libier.

ZDROJ | JBL
ZDROJ | JBL

Štupľové slúchadlá JBL Everest 110 GA sú typu typu in-ear. Títo drobci majú 8-hodinovú výdrž s podporou rýchlonabíjania. Frekvenčnú charakteristiku majú od 10 Hz do 22 kHz. Aj tu je Bluetooth 4.1.

ZDROJ | JBL

Predávajú sa v troch farbách (modrá, sivá a strieborná) za 90 libier.

https://youtu.be/1ulxVmJtz_E

ZdrojJBL Link View,JBL Everest 710GA,JBL Everest 110GA

Komentáre k článku