Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

JBL PartyBox 310 - lepší reproduktor na oslavy nenájdete

JBL PartyBox 310 - lepší reproduktor na oslavy nenájdete
Zdroj | JBL
Michal Spiegel
JBL PartyBox 310 - lepší reproduktor na oslavy nenájdete
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Párty reproduktor nemusí byť iba na párty. JBL má špičkový zvuk a v najnovšom vydaní pridáva kolieska, rúčku na ľahší presun, nové efekty a aplikáciu. Užijete si ho tak kdekoľvek, aj doma pri bazéne vďaka ochrane proti striekajúcej vode IPX4.

Letné dovolenky sú už za nami, to však neznamená, že si nemôžeme užiť poriadnu záhradnú oslavu. JBL PartyBox 310 ponúka perfektný zvuk v kombinácii so svetelnou šou, ktorá sa postará o kvalitnú hudobnú atmosféru, nech ste kdekoľvek.

Zdroj | JBL
Pozrite si

S prenosným reproduktorom JBL PartyBox 300 zažijete poriadnu párty

Musím povedať, že som si testovanie tohto produktu nesmierne užil – postaral sa o to najmä prvotriedny basový zvuk s maximálnym výkonom 240 wattov a mikrofón JBL, ktorý si viete k reproduktoru zakúpiť a s ktorým môžete z tohto zariadenia urobiť plnohodnotnú karaoke stanicu. Nech už bol u nás doma ktokoľvek, každý reproduktor obdivoval.

Oproti predchádzajúcemu modelu je JBL PartyBox 310 plne prispôsobený mobilite, a to vďaka šikovným kolieskam a vysúvateľnému držadlu podobne, ako to majú cestovné kufre. Reproduktor PartyBox 310 sa tak dá jednoducho prenášať.

Zdroj | JBL
Pozrite si

JBL prináša na slovenský trh herné príslušenstvo Quantum s podsvietením

Podobne, ako ostatné reproduktory od JBL, ani tu nechýba odolnosť voči vode s certifikáciou IPX4, ktorá zabezpečí, že ošpliechanie vodou tento reproduktor bez problémov prežije.

JBL PartyBox ponúka dva konektory pre mikrofóny, z ktorých jeden môžete využiť aj na pripojenie hudobného nástroja. Svetelné efekty ponúkajú viacero režimov vrátane dynamických módov, ktoré menia farby a blikajúce biele svetlo podľa hudobného rytmu. Potešia vás aj tri vstavané zvukové efekty, ako napríklad potlesk či klaksón, ktorý zvoláva ľudí na parket.

Priamo na reproduktore viete nastaviť aj výšky, basy či echo pre vstupné zariadenia ako je mikrofón alebo gitara. Výdrž na jedno nabitie je až 18 hodín, čo môžem potvrdiť. Samozrejmosťou je možnosť prepojiť viacero takýchto reproduktorov na vytvorenie stereo zvuku. Okrem Bluetooth nechýba USB vstup a taktiež bežné AUX pripojenie.

Zdroj | JBL
Pozrite si

JBL sa pochválilo novým portfóliom Bluetooth reproduktorov

Novinkou je aplikácia JBL PartyBox, ktorá predchádzajúcej generácii chýbala. Tu si viete lepšie ovládať jednotlivé svetelné efekty, nechýba ani možnosť nastaviť si zvuk.

Testovali sme už množstvo podobných párty reproduktorov, no práve pri tomto by som sa vôbec nebál investovať 499 €. Ponúka všetko to, čo od neho očakávate – kvalitné audio a bohaté svetelné efekty. Spolu s mikrofónom JBL PBM 100 navyše dostanete perfektné zariadenie, ktoré viete využiť aj na karaoke, prípadne na bežné spievanie s kvalitným ozvučením.

Zdroj | JBL