Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

JBL má výpredaj, kde ušetríte desiatky eur. Čo si vybrať?

JBL má výpredaj, kde ušetríte desiatky eur. Čo si vybrať?
Zdroj | JBL
TECHBOX
JBL má výpredaj, kde ušetríte desiatky eur. Čo si vybrať?
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Mame pre Vás skvelú správu, aj jedna z najobľúbenejších značiek JBL sa zapojila do výpredajov. JBL pripravilo v spolupráci so svojimi autorizovanými predajcami zaujímavú ponuku, kde môžete nájsť produkty so zľavou až 40%.

JBL spustilo zatiaľ prvú vlnu výpredajov od 25. decembra 2021. Túto svoju ponuku plánuje rozšíriť ešte aj v novom roku o ďalšie zaujímavé modely. Preto sa oplatí sledovať stránky JBL či vašich obľúbených predajcov, ktorí JBL produkty ponúkajú. Ale pozor, akcia je síce plánovaná do konca januára 2022, no môže skončiť aj skôr, ak by sa produkty z akcie vypredali. Ste pripravení na ponuky, aké sa neodmietajú? Poďme na to!

Veľmi zaujímavou ponukou sú rozhodne skvelé slúchadlá pre hráčov JBL QUANTUM 200 a JBL QUANTUM 300 so zľavou až 25%. Napríklad slúchadlá JBL QUANTUM 200 s mikrofónom vás po novom výjdu na 44,90 €. Vyšší model JBL QUANTUM 300 po zľave kúpite za 63,90 €.

Zdroj | JBL

Pre športovcov sú v ponuke slúchadla JBL Under Armour® True Wireless Flash X, kde získate zľavu 36%. Pri cene 115,00 € ich kúpa rozhodne stojí za zváženie, tešiť sa môžete aj na zvuk JBL Charged Sound či funkciu Bionic Hearing vybavenú technológiou TalkThru, ktorá umožňuje rýchlu interakciu s vašim tréningovým partnerom a technológiou Ambient Aware, aby ste mohli počuť svoje okolie na zaistenie zvýšenej bezpečnosti.

Zdroj | Youtube.com/Packed Review

V ponuke sú aj modely slúchadiel JBL TUNE 600BT NC a JBL LIVE 650BT NC s aktívnym potlačením hluku (ANC) v atraktívnej cene 59,90 €, respektíve 99,00 €. V tomto prípade ide o zľavu až 38%, pričom slúchadlá JBL LIVE 650BT NC boli ocenené aj významným EISA AWARD ako najlepší produkt roka 2019-2020 v prípade slúchadiel s technológiou Noise Cancelling.

JBL mnohí milujú najmä kvôli ikonickým prenosným reproduktorom s výrazným a nezameniteľným zvukom. Samozrejme ani v ponuke výpredaja nechýbajú obľúbené prenosné reproduktory, ktoré zastupuje model JBL XTREME 2. Ten si viete dopriať po zľave za 199,00 €.

Zdroj | JBL

Pre fanúšikov kvalitného zvuku pre domáce kino sú v ponuke soundbary JBL CINEMA SB120 a JBL BAR 5.1 SURROUND s modulom ALEXA. Ich cena vás milo prekvapí. Model CINEMA SB120 si môžete totiž dopriať už za 135,00, čo je výborná cena po 20% zľave.

Pozrite si

JBL Cinema SB120 – s týmto soundbarom vám už neujde ani slovo z filmu

Zdroj | JBL

Okrem toho v exkluzívnej ponuke, ktorá platí v NAY iba pár dní, môžete nájsť úplne bezdrôtové slúchadla (TWS) do uši JBL WAVE 100 v skvelej cene 35,94 € a tiež v tejto ponuke môžete nájsť aj soundbar JBL BAR 5.1 v zaujímavej cene 599,00 €.

Zdroj | JBL