Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

JBL Black Friday je o zľavách, ktoré dosahujú až -50%!

JBL Black Friday je o zľavách, ktoré dosahujú až -50%!
Zdroj | JBL
TECHBOX
JBL Black Friday je o zľavách, ktoré dosahujú až -50%!
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Jedna z najobľúbenejších značiek JBL sa zapojila do Black Friday a to vo veľkom štýle. Čakajú na vás desiatky produktov, nevynímajúc novinky tohto roka, ktoré si kúpite s výraznými zľavami až do 50%. Čo si vyberiete?

JBL v spolupráci so svojim autorizovanými predajcami pripravilo zaujímavú ponuku Black Friday. Užiť si môžete zľavy až do 50%. V ponuke pritom nájdete viacero trendových slúchadiel, ale aj špičkové soudbary či dokonca hit leta JBL PartyBox On-The-GO, ktorý má priamo v balení bezdrôtový mikrofón a nechýba mu okrem skvelého zvuku ani výrazné podsvietenie meniace sa v rytme hudby.

Zdroj | JBL

Reproduktorov v Black Friday ponuke je viacero, rozhodne odporúčame aj model JBL Xtreme 2 Gun Metal, ktorý poteší výraznými basmi či batériou s kapacitou až 10 000 mAh. Za mimoriadne výhodnú cenu so zľavou až 31% si môžete kúpiť soundbar so subwooferom k vašej telke. Model JBL BAR 5.1 Surround Alexa 5.1 viete ovládať aj hlasom a ponúkne 5.1 kanálový zvukový panel s panoramatickým zvukom. Výkon má až 550 W. Cena je teraz len 449 eur.

Zdroj | JBL

Kto by odolal bezdrôtovým Bluetooth True Wireless slúchadlám? Vybrať si môžete napríklad model JBL Live PRO+ TWS v štyroch farbách so zľavou až 45%. Výsledná cena 99 eur za takéto kvalitné slúchadlá je skutočne dobrou ponukou hodnou Black Friday. Mimochodom, ide o jeden z najnovším modelov slúchadiel v ponuke JBL.

Ak máte radšej model slúchadiel na uši, odporúčame siahnuť po JBL TUNE 600. Vynikajúci model slúchadiel teraz kúpite za 59,99 eur, čo je 39% zľava oproti pôvodnej cene.

Rozhodne si prelistujte celú Black Friday ponuku JBL, kde nájdete zaujímavé kúsky za mimoriadne výhodné ceny. S ohľadom na lockdown sa dokonca JBL rozhodlo, že v spolupráci s partnermi túto Black Friday ponuku predĺži až do konca budúceho týždňa, aby ste mali viac času na výber produktov. Ale POZOR, ponuka je limitovaná a môže sa stať, že niektoré z produktov sa vypredajú.

PS: Viete, že v NAY si len do konca víkendu viete kúpiť unikátny JBL Bar 5.1 s odnímateľnými reproduktormi v zľave len za 559 eur?

Zdroj | JBL