Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 3 min.
  • 1.12.2021

JBL Bar 5.0 MultiBeam - Dolby Atmos za dobrú cenu, aj bez subwoofera

JBL Bar 5.0 MultiBeam - Dolby Atmos za dobrú cenu, aj bez subwoofera
TECHBOX
JBL Bar 5.0 MultiBeam - Dolby Atmos za dobrú cenu, aj bez subwoofera

Posledné týždne sme si sledovanie filmov, seriálov a hranie hier spríjemňovali zaujímavou novinkou od JBL, 5.0-kanálovým soundbarom s technológiami MultiBeam a Virtual Dolby Atmos, ktoré sa dokážu postarať o vytvorenie priestorového ozvučenia vo vašej obývačke aj bez dodatočného subwoofera.

Výber medzi priestorovým ozvučením a poriadkom v obývačke je v podstate minulosťou. JBL rozšírilo svoju sériu soudbarov o nový 5.0-kanálový soundbar, ktorý dokáže perfektne zapadnúť do akéhokoľvek interiéru a zároveň vykresliť dokonalý priestorový zvuk aj bez dodatočných reproduktorov a investícií.

JBL Bar 5.0 MultiBeam tvorí trojica hlavných reproduktorov vpredu, štyri pasívne basové reproduktory na hornej a spodnej strane a dvojica reproduktorov umiestnená po stranách soundbaru. Ako tomu napovedá už aj jeho názov, subwoofer v jeho výbave nehľadajte. Chýbať vám však ani nebude.

Zdroj | JBL

Táto zostava s celkovým výkonom 250 W sa vďaka technológiám JBL MultiBeam a Virtual Dolby Atmos dokáže postarať o kompletné priestorové ozvučenie vašej obývačky aj napriek tomu, že pod televízorom či plátnom projektora budete mať iba jednu elegantnú zvukovú jednotku.

Zdroj | JBL

Jej nastavenie je navyše až banálne jednoduché. Soundbar stačí po rozbalení pripojiť k sieti a HDMI a na úvod spustiť zvukovú kalibráciu, vďaka ktorej si JBL Bar 5.0 MultiBeam dokáže celkom svojpomocne zmapovať tvar miestnosti, v ktorej bude interpretovať zvuk. Vy sa už o nič viac nemusíte starať.

Rovnako jednoduché ako nastavenie, je aj jeho samotné ovládanie. Použiť na to môžete sympatický a kompaktný ovládač, alebo aj tlačidlá na vrchu soundbaru.

Popri priestorovom ozvučení Dolby Atmos sa môžete tešiť aj na funkciu Ultra HD 4K Pass-trough s Dolby Vision, vďaka čomu sa môžete tešiť na bezstratové sledovanie filmov, seriálov či hranie hier v plnej kvalite, akú vám poskytne váš prehrávač, streamovacia služba alebo herná konzola.

Popri tomto káblovom pripojení má JBL Bar 5.0 MultiBeam v malíčku aj bezdrôtový prenos prostredníctvom technológií AirPlay 2, Bluetooth a Chromecast. V prípade technológie AirPlay dokonca môžete soundbar zapojiť aj do multi-room zostavy, vďaka čomu môžete vašou obľúbenou hudbou rozozvučať celú domácnosť.

Ozvláštniť si svoj domáci kino-zážitok pomocou JBL Bar 5.0 MultiBeam môžete už aj vy. Na našom trhu je nový soundbar v predaji za 399,00 €, čo je vzhľadom na jeho schopnosti a nulové dodatočné investície veľmi zaujímavá cena.

Zdroj