Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

JBL aktualizuje svoju radu prenosných reproduktorov

JBL aktualizuje svoju radu prenosných reproduktorov
Zdroj | JBL
Richard Pliešovský
JBL aktualizuje svoju radu prenosných reproduktorov
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

JBL aktualizuje svoju radu prenosných reproduktorov. Boombox 3, Pulse 5 a PartyBox Encore tak zrejme mnohým z vás budú robiť spoločnosť, či už budete sám, alebo na poriadnej party.

JBL Boombox 3 získava trojpásmovú reproduktorovú sústavu skladajúcu sa z dvoch stredopásmových meničov a jedného výškového reproduktora. Systém vylepšuje subwoofer, vďaka čomu má novinka priniesť hlbšie basy. Bezdrôtové streamovanie zabezpečuje Bluetooth 5.3, nechýba podpora PartyBoost, s ktorou si spárujete dva kompatibilné JBL reproduktory.

Zdroj | JBL

Vynikajúca je výdrž na jedno nabitie, má to byť až 24 hodín, Boombox 3 sa dá použiť aj na nabitie iných zariadení. Certifikát IP67 sa postará o odolnosť voči vode a prachu. Novinka sa začne predávať v lete za 499,95 dolárov.

Pozrite si

Herný rad Quantum od JBL sa opäť rozšíril

JBL Pulse 5 prichádza s novým dizajnom. Dostal vylepšený basový reproduktor, väčší akustický objem ešte viac zdôrazni hlbšie basy. Reproduktor má robustnejší pasívny žiarič a celkovo prináša poslucháčom kvalitnejší zvuk aj v problematických stredoch.

Zdroj | JBL

Pulse 5 vydrží na jedno nabitie 12 hodín, je odolný voči vode a prachu (IP67), nesklame vás ani na výletoch, či pri leňošení pri vode. Ako správny model série Pulse i novinka pre vás vykúzli svetelnú show. Funkcia PartyBoost umožní spárovanie s ďalšími (neobmedzene veľa) podporovanými reproduktormi. Predaj sa spustí v lete, cena je určená na 249,95 dolárov.

Pozrite si

Keď je reprák stredobodom každej párty – vyskúšali sme JBL PartyBox 710

JBL PartyBox prichádzajú v dvoch veľkostiach. PartyBox Encore je z nich väčší so 100 W výkonom a svetelnou show. V balení nájdete dvojicu bezdrôtových mikrofónov, ktoré sú určené pre milovníkov karaoke. Je odolný voči striekajúcej vode (IPX4), bezdrôtové streamovanie zabezpečuje Bluetooth 5.1, ale prehrávať hudbu dokážete aj z USB kľúča, či cez káblový Aux-In vstup. Kúpiť si ho budete môcť v lete za 399,95 dolárov.

Zdroj | JBL

Menšia verzia, JBL PartyBox Essential, má rovnaký výkon a tiež ponúka svetelnú show. Výdrž batérie je 6 hodín. So zdrojom signálu sa spárujete cez Bluetooth, alebo pripojíte cez USB a Aux-In vstup. Mikrofón si pripojíte len káblovo. Dostupnosť reproduktora bude opäť v lete, cena je určená na 299,95 dolárov.