JBL aktualizuje svoju radu prenosných reproduktorov

ZDROJ | JBL

JBL aktualizuje svoju radu prenosných reproduktorov. Boombox 3, Pulse 5 a PartyBox Encore tak zrejme mnohým z vás budú robiť spoločnosť, či už budete sám, alebo na poriadnej party.

JBL Boombox 3 získava trojpásmovú reproduktorovú sústavu skladajúcu sa z dvoch stredopásmových meničov a jedného výškového reproduktora. Systém vylepšuje subwoofer, vďaka čomu má novinka priniesť hlbšie basy. Bezdrôtové streamovanie zabezpečuje Bluetooth 5.3, nechýba podpora PartyBoost, s ktorou si spárujete dva kompatibilné JBL reproduktory.

ZDROJ | JBL

Vynikajúca je výdrž na jedno nabitie, má to byť až 24 hodín, Boombox 3 sa dá použiť aj na nabitie iných zariadení. Certifikát IP67 sa postará o odolnosť voči vode a prachu. Novinka sa začne predávať v lete za 499,95 dolárov.

Pozrite siHerný rad Quantum od JBL sa opäť rozšíril

JBL Pulse 5 prichádza s novým dizajnom. Dostal vylepšený basový reproduktor, väčší akustický objem ešte viac zdôrazni hlbšie basy. Reproduktor má robustnejší pasívny žiarič a celkovo prináša poslucháčom kvalitnejší zvuk aj v problematických stredoch.

ZDROJ | JBL

Pulse 5 vydrží na jedno nabitie 12 hodín, je odolný voči vode a prachu (IP67), nesklame vás ani na výletoch, či pri leňošení pri vode. Ako správny model série Pulse i novinka pre vás vykúzli svetelnú show. Funkcia PartyBoost umožní spárovanie s ďalšími (neobmedzene veľa) podporovanými reproduktormi. Predaj sa spustí v lete, cena je určená na 249,95 dolárov.

Pozrite siKeď je reprák stredobodom každej párty – vyskúšali sme JBL PartyBox 710

JBL PartyBox prichádzajú v dvoch veľkostiach. PartyBox Encore je z nich väčší so 100 W výkonom a svetelnou show. V balení nájdete dvojicu bezdrôtových mikrofónov, ktoré sú určené pre milovníkov karaoke. Je odolný voči striekajúcej vode (IPX4), bezdrôtové streamovanie zabezpečuje Bluetooth 5.1, ale prehrávať hudbu dokážete aj z USB kľúča, či cez káblový Aux-In vstup. Kúpiť si ho budete môcť v lete za 399,95 dolárov.

JBL PartyBox Encore (vpravo), ako aj PartyBox Encore Essential (vľavo).ZDROJ | JBL

Menšia verzia, JBL PartyBox Essential, má rovnaký výkon a tiež ponúka svetelnú show. Výdrž batérie je 6 hodín. So zdrojom signálu sa spárujete cez Bluetooth, alebo pripojíte cez USB a Aux-In vstup. Mikrofón si pripojíte len káblovo. Dostupnosť reproduktora bude opäť v lete, cena je určená na 299,95 dolárov.

ZdrojBusiness Wire 1,2,3