Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Jazdili sme v policajnej kolóne v aute pre MS 2019

Jazdili sme v policajnej kolóne v aute pre MS 2019
Imrich Maťo
Jazdili sme v policajnej kolóne v aute pre MS 2019

Hokejoví fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa konečne otvoria brány zimných štadiónov v Bratislave a Košiciach. Prečo? Pretože práve tieto mestá v máji tohto roka už po druhýkrát hostia Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF 2019. ŠKODA, ako oficiálny hlavný sponzor bude pri tom.

Áno, svetový hokejový šampionát sa už po druhýkrát uskutoční na Slovensku. ŠKODA, ako oficiálny hlavný sponzor IIHF, na ňom nebude chýbať ani tento raz, a to rekordný 27-krát.

Pozrite si

Škoda Kodiaq – mimoriadne praktické SUV

ŠKODA pri tejto príležitosti pripravila flotilu až 62 automobilov, ktoré budú počas majstrovstiev slúžiť organizátorom i funkcionárom šampionátu. A že ide o flotilu toho najlepšieho, môžete vidieť aj na fotografiách z oficiálneho odovzdávania vozidiel.

Autami, ktoré budú organizátorom majstrovstiev sveta k dispozícii, sú modely ŠKODA KODIAQ a KAROQ a SUPERB v top výbavách a motorizáciách. Dokonca medzi nimi nechýba ani špičková ŠKODA KODIAQ RS.

Pozrite si

ŠKODA KAROQ sa na nič nehrá a plní sen o ideálnom SUV do mesta i mimo neho

Symbolický kľúč od áut odovzdal pod hradom Devín konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko, Ing. Marek Růžička, do rúk riaditeľa organizačného výboru 2019 IIHF MS v ľadovom hokeji Igora Nemečka a trénera slovenskej hokejovej reprezentácie Craiga Ramsayho. Prítomní boli aj niektorí naši hokejisti, napríklad Marek ČIliak, Michal Čajkovský, či talentovaný Dávid Bondra a ďalší.

Pozrite si

Spoznali sme nové mestské SUV ŠKODA KAMIQ

Po oficiálnom odovzdaní prvej várky (25) automobilov sme do nich nasadli, aby sme sa vybrali na jazdu naprieč Devínom a Bratislavou za sprievodu policajnej eskorty. Ja (autor článku) som si vybral model ŠKODA KAROQ 4×4, 1,5 TSI 6st. manuál, ktorý bol, okrem množstva asistenčných systémov a ďalšej výbavy, vybavený aj digitálnym prístrojovým panelom, navigačným systémom AMUNDSEN, dvojzónovou klimatizáciou Climatronic či parkovacím asistentom.

Pozrite si

ŠKODA Vision iV – elektromobil z budúcnosti od bratov Čechov

Ako celá akcia, možnosť vidieť toľko špičkových vozidiel pokope, stretnúť reprazentačného trénera a hokejistov, tak aj samotná jazda v kolóne tejto flotily bola skvelým zážitkom.

Pozrite si

Nová Škoda Scala osloví nielen skalných prívržencov

Verme, že ním bude aj vystúpenie našich hokejistov na Majstrovstvách sveta IIHF 2019 v ľadovom hokeji. V redakcii TECHBOX im držíme palce k dosiahnutiu čo najlepšieho výsledku.

Za pozvanie a možnosť vyskúšať si najnovšie automobily ŠKODA s najmodernejšími technológiami ďakujeme spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.