Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Jazdili sme budúcnosť! Aká je Škoda VISION 7S?

Jazdili sme budúcnosť! Aká je Škoda VISION 7S?
Zdroj | Škoda
Roman Calík
Jazdili sme budúcnosť! Aká je Škoda VISION 7S?
Zdroj | Škoda
Zdroj | Škoda

Nie priatelia, nie je to bežné. Nám sa to podarilo! Jazdili sme prototyp Škoda VISION 7S. Niečo, čo sa dostane do produkcie až o niekoľko rokov, vízia budúcnosti – my sme si ju vyskúšali.

Mali sme jedinečnú príležitosť zažiť, aké to je sadnúť si do prototypu, z ktorého budú vychádzať budúce modely Škoda. Elektrické 7-miestne SUV Škoda VISION 7S ukazuje, ako budú vyzerať modely výrobcu o niekoľko rokov.

Zdroj | Škoda
Obsah pokračuje pod reklamou

Ako budeme ovládať infotainment, aké „futute“ Simply Clever riešenia sa môžu objaviť v autách, ktoré na Slovensku doslova milujeme už generácie?

V Španielsku sme si naživo vyskúšali všetky dôležité TECH vychytávky prototypu Škoda VISION 7S, ktorý nás ohúril už pri predstavení v Prahe. Nové nápady, nové riešenia, jednoducho ukážka toho, ako to môže byť v budúcnosti, toto všetko sme však zažili už teraz. Viete čo je režim RELAX? Sledujte!

Zažite s nami prototyp Škoda VISON 7S tak, ako sme ho zažili v španielskej Marbelle. A spoznajte budúcnosť interiérov automobilov Škoda, priamo od najpovolanejšieho Petra Olaha – Slováka, ktorý je šéfdizajnérom interiérov Škoda.

Zdroj | Škoda

Priatelia, toto video jednoducho musíte vidieť. Ukážeme vám TOP vychytávky Škoda VISION 7S, ale čaká vás aj prekvapenie – ukážka detailov interiéru priamo od Petra Olaha.