Jaroslav Hercog – Slovensko v podpore elektromobility stále čaká | TECHTALKS

Priatelia máme pre vás nový diel TECHTALKS, tentokrát s riaditeľom ŠKODA AUTO Slovensko – Jaroslavom Hercogom. Ako sa darilo značke Škoda v roku 2021, čo prináša novinka ENYAQ Coupé iV a ako je na tom Slovensko s pripravenosťou na elektromobily?

Škoda je dlhé roky jednotkou na našom trhu. Ako sa jej to podarilo aj v zložitom roku 2021? Ktoré modely sú najpredávanejšie a ako Škoda vníma elektromobilitu? Rozprávali sme sa s riaditeľom ŠKODA AUTO Slovensko – Jaroslavom Hercogom aj o tom, či sme u nás pripravení na elektrickú budúcnosť.

Čo by sme mali robiť, aby na našich cestách jazdilo viac elektromobilov, prečo Slovensko tak výrazne zaostáva a svet je tak dávno napred? A nevynechali sme ani horúcu novinku Škoda ENYAQ Coupé iV.

Pozrite siENYAQ Coupé iV – nielen najkrajšia Škoda, ale aj TOP elektromobil!

Ak si raz kúpite elektromobil, viete kde zoženiete Wallbox? A čo nabíjanie? Ako je to s nabíjaním napríklad v zahraničí? Pohľad na súčasnosť, ale aj budúcnosť automobilov a značky Škoda, to je témou nášho nového TECHTALKS.

Ak vás elektromobilita na Slovensku zaujíma, ste fanúšikom automobilov nielen značky Škoda, rozhodne si vypočujte náš nový TECHTALKS s Jaroslavom Hercogom a moderátorom Romanom Calíkom. Odhalili sme aj to, čo riaditeľ ŠKODA AUTO Slovensko rád zbiera.

TECHTALKS by TECHBOX už aj s najnovším dielom s Jaroslavom Hercogom zo ŠKODA AUTO Slovensko, nájdete aj na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa aplikácie, ktorú najradšej na podcasty používate.

Komentáre k článku